7 km ajavõtuga

PositionLast nameFirst namesort descendingOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
280MäeAadiMM50700:50:48
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumWT6100:53:02
522PungAiliSõmeru PõhikoolWN551301:10:49
89PikhoffAimurMM1600:40:47
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumWN40400:42:58
429VõsuriAiriTapa GümnaasiumWT10601:00:21
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaWN40900:46:27
341KukkAivarMM45700:53:49
107KäbaAiviWN55100:41:43
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
176TuruAliceVäike-Maarja GümnaasiumWT2500:45:43
441LindlooAliceHaljala koolWT11401:01:04
27AngelstokAllanMP1200:35:46
302PilvisteAllanMM3100:51:34
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
128VahemetsAlvarMP3900:42:53
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumWNJ300:44:56
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
507MoorAndraRRGWN551001:08:30
551RündlaAndraSõmeru PõhikoolWT15601:16:22
193KõrtsAndreSõmeru PõhikoolMP5500:46:07
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumWT12501:03:02
562ReedikAneteSõmeru PõhikoolWT16101:17:55
419BergströmAnettHaljala koolWT10400:59:12
362SteinbergAnetteRRGWT7500:55:05
299AasmäeAnitaWN5700:51:28
344TõnnsonAnnaWN7000:53:56
178VõsuAnna MariaWN2600:45:47
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolWT5500:51:39
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumWT7400:55:05
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolWN451400:57:54
212ReinholdAnneWN45500:46:37
423MeibaumAnneliLasila PõhikoolWN401700:59:39
434KaasikAnneliTapa GümnaasiumWN401801:00:43
540KivisaarAnneliWN451901:14:33
287LaiguAnneliWN5300:51:00
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiWNJ700:49:43
459PääsukeAnniWN7901:02:43
240IsakarAnniRRGWT4100:48:10
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolWT8200:55:45
187OisoAnnikaWT2600:46:00
538PajoAnnikaWN60301:14:20
575MägiAnoTapa GümnaasiumWN551401:20:30
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
565UuetoaAnželyWN452401:18:19
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolWT9400:57:46
91PipenbergArlisMM1700:40:49
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
376KaruAstridSõmeru PõhikoolWN401400:55:55
309PipenbergAstridWN55300:52:03
415LaanesAtsMP9500:58:56
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
165EhasaluAveMM2800:45:25
505HolmAveSõmeru PõhikoolWN402301:08:09
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
167KlauksBirgitWT2300:45:33
233IlvesBirgitWT3900:47:18
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
425VakaljukBrigita-MariaTapa GümnaasiumWT10501:00:16
234ViboBritaWNN500:47:29
388TiikmaaBritt-MarenaWN7300:56:55
126KaldaCameronWT1600:42:52
480KivisaluCarineeSõmeru PõhikoolWT13401:04:09
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumWT8600:56:10
166KuntroCarmenWT2200:45:33
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolWT14901:13:10
353NõmmCarolinHaljala koolWT7000:54:18
147RidalaCärolinRRGWT2000:44:14
317KattelCarolinWNJ1100:52:29
131ArosCelineRRGWNJ200:43:07
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumWT6200:53:13
368MeijelChristinaWT8000:55:27
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
307RajaDorianRRGWT5600:52:00
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumWN75201:28:53
312MundEgeWNJ1000:52:08
557PetermannEge-LyVäike-Maarja GümnaasiumWT15801:17:13
552KotkasEgertTapa GümnaasiumMP11201:16:23
86MesipuuEha-KaiWN1100:40:38
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
561VendEle-RiinVäike-Maarja GümnaasiumWN9201:17:39
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolWT11901:02:02
539AltmäeEleneWN9001:14:32
10ZadonskiEleryWT100:33:18
31LassEliiseWN200:36:06
111LillmetsElisWT1100:42:06
457ErmEliseSõmeru PõhikoolWT12101:02:39

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.