7 km ajavõtuga

PositionLast namesort descendingFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
261AaboEneWN4600:49:58
139AabreldaalRobinMP4100:43:50
299AasmäeAnitaWN5700:51:28
164AaspaluMeriliRRGWNN300:45:24
481AdratGreteTapa GümnaasiumWT13501:04:34
94AimseRailoVäike-Maarja GümnaasiumMP3200:40:55
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumWT8500:55:55
321AitIngridWN6000:52:39
52AitVladimirMM65100:37:51
386AlasSandraVäike-Maarja GümnaasiumWT8900:56:40
198AlaväliSiimSõmeru PõhikoolMP5600:46:19
70AlavereUrsulaAQVA Hotell ja SpaWN40100:39:35
291AlavereKarinWN5500:51:14
528AlbertLeaMM55301:12:05
446AleksandrovaLuizaTapa GümnaasiumWT11601:01:39
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolWT7200:54:54
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumWT7400:55:05
331AlliksooTerjeWN6600:53:30
464AllsooEvelinTapa GümnaasiumWN451601:03:10
104AltmäeHedvigWT900:41:21
539AltmäeEleneWN9001:14:32
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
27AngelstokAllanMP1200:35:46
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
271ArbaReimoMP7000:50:20
418ArnekMaigritHaljala koolWT10300:59:12
131ArosCelineRRGWNJ200:43:07
285ArrasPiretWN451100:50:53
72AssmannHormMP2700:39:43
338AssmannHelemeelWT6400:53:38
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
335AupajuPilleWN6700:53:37
337AupajuTarmoMM40800:53:37
365AusTaaliWT7800:55:24
133BastigSvenAQVA Hotell ja SpaMM2100:43:31
316BauerMarikaWN401300:52:29
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaWN55200:50:29
419BergströmAnettHaljala koolWT10400:59:12
478BildLaura-LiisSõmeru PõhikoolWT13301:04:08
216BrõtkiMariannRRGWT3100:46:50
217BrõtkiMarittaRRGWT3200:46:51
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumWT6100:53:02
510BušKatarina-LiinaTapa GümnaasiumWT14401:08:36
530DemtsenkoIrinaWN451701:13:05
541DsonzaTiinaWN452001:14:33
165EhasaluAveMM2800:45:25
179EhasooKaidoMM55100:45:47
159EigiMartMM2600:45:04
517EinmannKadriTapa GümnaasiumWT14501:10:07
457ErmEliseSõmeru PõhikoolWT12101:02:39
536EverJanaWN451801:13:52
4FlorenKelliKF SuusaklubiWN100:30:26
33FlorenJanekMM1000:36:11
41FlorenKristelKF SuusaklubiWN300:37:20
537FreientahlIngeWN60201:14:18
160FreienthalKaritWN2300:45:05
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumWNJ300:44:56
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumWT6300:53:32
349GeidikKaileenWT6800:54:11
350GeidikKristelWT6900:54:11
461GildemannKristiinTapa GümnaasiumWT12401:02:55
169GreenbaumHenriMP4700:45:36
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaWN40900:46:27
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
502HärsingSiiriWN501501:08:08
543HermsaluMaikenTapa GümnaasiumWT15201:14:42
545HindokMarleenTapa GümnaasiumWT15401:15:26
463HochstätterErikaLasila PõhikoolWT12601:03:06
505HolmAveSõmeru PõhikoolWN402301:08:09
431IlvesKeiri-LiisSõmeru PõhikoolWT10801:00:35
233IlvesBirgitWT3900:47:18
497IlvesInesWN402101:07:05
9IlvesMikkMP300:33:14
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
141isEveWN50400:43:56
282isKüllikiWN5100:50:50
240IsakarAnniRRGWT4100:48:10
241IsakarKristaWN401000:48:11
50IsakarOttMP2000:37:50
157IvanisenkoKariinaTapa GümnaasiumWNJ400:44:56
553IvanovLauraSõmeru PõhikoolWT15701:16:25
310IvanovaJekaterinaWN5900:52:04
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaWN5000:50:49
265JakobsonSigridWT4800:50:12
268JakobsonIngridWN4700:50:14
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
328JärveJaanaWN6300:53:14
276JärveKatrinWT5000:50:25
568JermakovaTatjanaWN402701:18:54
183JeršovErleWN2700:45:54
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
221JohansonKatreHaljala koolWT3300:46:55
494JoorRitaTapa GümnaasiumWN55701:07:02
437JoosepsonJaanREGMP9801:00:53
438JoosepsonJaana-EerikaREGWT11201:00:56
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolWT5500:51:39
314KäärHediDECTONAWN401200:52:27

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.