7 km ajavõtuga

PositionLast nameFirst nameOrganizationsort descendingSexAge categoryCategory positionTime
320PisarevGreta-MariaWT6000:52:36
65KasoLiis-MariiWT500:39:13
321AitIngridWN6000:52:39
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
322KruusamägiMerleWN6100:52:40
578TammRoosi RiinWT16601:21:03
67LempuRasmusMP2600:39:22
579TammPiretWN402901:21:48
68KantKristiWN500:39:29
580TammKalviMM40901:21:49
69VoltReetWN600:39:31
71VooglaidTuuliWT600:39:37
72AssmannHormMP2700:39:43
328JärveJaanaWN6300:53:14
329TomsonTiinaWN6400:53:17
74KalgreMarkoMP2900:39:56
330TammeMonikaWN6500:53:21
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
331AlliksooTerjeWN6600:53:30
76SamraKätlynWN700:40:00
78TislarPilleWN900:40:09
79SaulRaimoMM1400:40:13
335AupajuPilleWN6700:53:37
81RaskPilleWN50200:40:14
337AupajuTarmoMM40800:53:37
82NortsOliverMP3000:40:15
338AssmannHelemeelWT6400:53:38
84PajuKeyWN1000:40:34
85LippTaimoMM40400:40:38
341KukkAivarMM45700:53:49
86MesipuuEha-KaiWN1100:40:38
342KukkRagneWN6900:53:49
87TauerGunnarMM40500:40:40
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
344TõnnsonAnnaWN7000:53:56
89PikhoffAimurMM1600:40:47
91PipenbergArlisMM1700:40:49
92PipenbergOlariMMN300:40:49
348KuusemetsJanelleWT6700:54:11
93PipenbergValterMM1800:40:50
349GeidikKaileenWT6800:54:11
350GeidikKristelWT6900:54:11
351MesjatsevaSabinaWNN600:54:17
98LiivasteMerilyWT800:41:07
99MägiMarekMM1900:41:10
100PipenbergOlevMM60200:41:12
356PeetermannlleWN501200:54:47
357VlasovskiRailiWN7200:54:53
102KuntroRistoMP3500:41:16
103KirnKatrinWN1300:41:19
359NõmmeMaritWT7300:54:57
104AltmäeHedvigWT900:41:21
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
105MäeJutaWN50300:41:24
107KäbaAiviWN55100:41:43
108LippGeilyWT1000:42:00
365AusTaaliWT7800:55:24
110PeetermannHediWNN200:42:05
366SuuderHanna LiisWT7900:55:26
111LillmetsElisWT1100:42:06
367KondelGeorgMP8500:55:27
368MeijelChristinaWT8000:55:27
113LepikJoonasMP3700:42:16
369MeijelKristjanMM3400:55:36
114KalvistuKristoWN1400:42:17
116KaubiLooraWT1300:42:22
117KaubiUlvarMM40600:42:23
122LainesKüllikiWN1600:42:37
123MändMarkoMM2000:42:39
125KaseorgElleWN45200:42:44
126KaldaCameronWT1600:42:52
128VahemetsAlvarMP3900:42:53
388TiikmaaBritt-MarenaWN7300:56:55
389SirkelMarisWN401500:57:01
136KiigemägiKristoMM2200:43:37
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
137VeedlaEveWN40500:43:45
138uekallasIvarMM2300:43:47
139AabreldaalRobinMP4100:43:50
396KinkarKerstiWN7400:57:47
141isEveWN50400:43:56
397KiisViiveWN55400:57:53
142SallKadriWN45300:43:56
143PõldLiisWN1800:43:58
399MuinasteMaria-EliiseWT9500:57:55
400LaasJonasMP9300:57:57
145NisumaKerstiWN1900:44:03
146PeetermannHeliWN2000:44:06
148TikkMerleWN2100:44:19
404TammeoksKajaWN7500:58:28
149TroskaJanekMM2400:44:19
405VeskiltKailiWN401600:58:28
406TauriainenTeijaWN501300:58:33
153KobinMarekMM2500:44:36
412NõlvakKatiWT10000:58:43
158PajoRagneWN2200:44:57
159EigiMartMM2600:45:04
415LaanesAtsMP9500:58:56
160FreienthalKaritWN2300:45:05
416LausErikMP9600:58:58

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.