7 km ajavõtuga

Positionsort ascendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumWN75201:28:53
582SalusteTiiuTapa GümnaasiumWN70201:28:53
581TaliMarikaTapa GümnaasiumWN452601:23:46
580TammKalviMM40901:21:49
579TammPiretWN402901:21:48
578TammRoosi RiinWT16601:21:03
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumWN9401:20:53
576LükkRainisVäike-Maarja GümnaasiumMP11601:20:53
575MägiAnoTapa GümnaasiumWN551401:20:30
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
573PennonenTiinaTapa GümnaasiumWN402801:20:29
572NüüdMarilyTapa GümnaasiumWT16501:20:28
571LillepeaEvelinTapa GümnaasiumWT16401:20:27
570StaalGreetaTapa GümnaasiumWT16301:20:27
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
568JermakovaTatjanaWN402701:18:54
567KaruKasparSõmeru PõhikoolMP11301:18:34
566PajumäelleWN452501:18:30
565UuetoaAnželyWN452401:18:19
564PopsKatariinaVäike-Maarja GümnaasiumWT16201:18:00
563SaksaTuuliVäike-Maarja GümnaasiumWN9301:17:59
562ReedikAneteSõmeru PõhikoolWT16101:17:55
561VendEle-RiinVäike-Maarja GümnaasiumWN9201:17:39
560RikkenLilianVäike-Maarja GümnaasiumWN452301:17:27
559MarjapuuMarleenVäike-Maarja GümnaasiumWT16001:17:24
558RaudseppGetrinVäike-Maarja GümnaasiumWT15901:17:23
557PetermannEge-LyVäike-Maarja GümnaasiumWT15801:17:13
556SellSirjeTapa GümnaasiumWN502001:16:39
555PajuElleTapa GümnaasiumWN452201:16:39
554KülmallikMaiaTapa GümnaasiumWN452101:16:38
553IvanovLauraSõmeru PõhikoolWT15701:16:25
552KotkasEgertTapa GümnaasiumMP11201:16:23
551RündlaAndraSõmeru PõhikoolWT15601:16:22
550RündlaKädliSõmeru PõhikoolWT15501:16:22
549PaberitsSirjeVäike-Maarja GümnaasiumWN501901:16:09
548PaberitsKadriVäike-Maarja GümnaasiumWN9101:16:08
547RajurMarikaTapa GümnaasiumWN60501:15:37
546SmittEneWN60401:15:37
545HindokMarleenTapa GümnaasiumWT15401:15:26
544TaurMia SandroVäike-Maarja GümnaasiumWT15301:15:23
543HermsaluMaikenTapa GümnaasiumWT15201:14:42
542StaalGerdaTapa GümnaasiumWT15101:14:40
541DsonzaTiinaWN452001:14:33
540KivisaarAnneliWN451901:14:33
539AltmäeEleneWN9001:14:32
538PajoAnnikaWN60301:14:20
537FreientahlIngeWN60201:14:18
536EverJanaWN451801:13:52
535OhovMarkusSõmeru PKMP11101:13:48
534KülmallikKristelTapa GümnaasiumWT15001:13:28
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolWT14901:13:10
532PõdraKristiVäike-Maarja GümnaasiumWN8901:13:06
531MakarovaJuliaWN8801:13:05
530DemtsenkoIrinaWN451701:13:05
529KaljuveeLiiWN402601:12:05
528AlbertLeaMM55301:12:05
527OinusSaana MariiWT14801:12:01
526KontMerikeKoorejaam OüWN402501:12:01
525LaansaluMeriliWN8701:12:00
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumWN60101:11:53
523MaidlaJelenaWN8601:11:05
522PungAiliSõmeru PõhikoolWN551301:10:49
521KleinErikaWN402401:10:25
520VeimannLisetteWT14701:10:23
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolWN551201:10:12
518VõlliPeritTapa GümnaasiumWT14601:10:07
517EinmannKadriTapa GümnaasiumWT14501:10:07
516RohtlaloMM60501:10:04
515PikkiLehteWN75101:10:03
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolWN8501:09:33
513PlotnikKaiWN8401:09:15
512OtstavelMerikeWN501801:09:14
511VeinbergHeidiTapa GümnaasiumWNJ1601:09:00
510BušKatarina-LiinaTapa GümnaasiumWT14401:08:36
509VooglaidKristiinTapa GümnaasiumWT14301:08:34
508SeppReetRRGWN551101:08:31
507MoorAndraRRGWN551001:08:30
506KüttKristiWN8301:08:10
505HolmAveSõmeru PõhikoolWN402301:08:09
504KormikRutiSõmeru PõhikoolWN501701:08:08
503OngVirgeSõmeru PõhikoolWN501601:08:08
502HärsingSiiriWN501501:08:08
501PopsVoldemarVäike-Maarja GümnaasiumMP11001:07:44
500SoosaluElliTapa GümnaasiumWNJ1501:07:09
499SumlaSigreTapa GümnaasiumWNJ1401:07:07
498SaatKatrinWN402201:07:05
497IlvesInesWN402101:07:05
496PipenbenrgSirjeTapa GümnaasiumWN55901:07:03
495PipenbergSirjeTapa GümnaasiumWN55801:07:03
494JoorRitaTapa GümnaasiumWN55701:07:02
493KlauksKarinVäike-Maarja GümnaasiumWT14201:06:47
492RemmelgMartenVäike-Maarja GümnaasiumMP10901:06:44
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolWT14101:06:06
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolWT14001:06:05
489MerimaaLindaWN70101:06:04
488PaapJaakMM50901:06:00
487KitsingHannaTapa GümnaasiumWT13901:05:47
486NugismanTiinaTapa GümnaasiumWN55601:05:18
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolWT13801:05:16
484NõlvakKerliTapa GümnaasiumWT13701:04:51

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.