7,7 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
3KuleshovAleksandrSpartaMM300:27:35
4EnnLauriSpartaMM400:27:44
5VeilbergMeelisVikeMM50100:28:04
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37
7SusiSiimMM600:28:49
8KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM700:29:28
9RõukMargusMM800:30:27
10LuiRagnarMPA100:31:07
11VäärtnõuAivarMM900:31:17
12PaesaluSanderMMN100:32:21
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
14ZavadskisErikMM40100:33:26
15LaasmägiHandoMM1000:33:26
16TammMerjeWN45100:34:00
17PalumetsMarioMPA300:34:07
18LuiDagmarWTA100:34:09
19PeernaBritaWTB100:34:26
20PoltKaljuMM65100:34:29
21LeesLoviisaWNJ100:34:41
22KarjusKaidoMM45100:34:59
23LepasaluVirpiFB jooksmineWN100:35:02
24RiisaluLarsMEREVäGIMM1100:35:04
25LükkSilverMM1200:35:05
26AllmägiAapSK RADAMMN200:35:40
27KaldveeRivoMM1300:35:51
28LiivandMargoMM1400:36:04
29KruusmannGeidiWN200:36:11
30VassermanTaaviMM1500:36:27
31AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMPB100:36:36
32EesmaaSanderMM1600:36:37
33PärnikRuudolfMPB200:36:38
34ErikAllarMMN300:36:40
35KüttisGüntherOjassaarMPB300:36:47
36LaurandSandriMM1700:36:50
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
38KuuseLeoMM1800:37:18
39LassEliiseWN300:37:18
40TreierDeivisMM1900:37:24
41TankEerikMMN400:37:33
42PilliMarttiMPB500:37:36
43AulVäinoMM65200:37:44
44SildTristan AikKK ViimsiMPB600:37:54
45LillmetsRaulMPB700:37:57
46Leidas-MeeritsJaanaWN400:38:11
47KaurGerrerthSae hostelMMN500:38:15
48PajuriMailiWN500:38:23
49EigiMartMM2000:38:26
50PaulusSiljaElujooks/TeraapialaegasWN600:38:30
51LaanemetsKailiWN700:38:34
52VatselRigoMM45200:38:34
53ReinholdMärtMM2100:38:44
54TuiskKristinSaku Õlletehase SpordiklubiWN40100:38:50
55SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM2200:38:50
56LillmetsElisWTB200:38:50
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
58TreumannVeikoSalt SKMM40200:38:54
59KaurKasparHANSA SKMM2300:39:07
60MetsaruHarryMM55100:39:18
61LääneMaiduMM65300:39:28
62MiilpaluMatteusWiru SwimMPB800:39:33
63MereSiiriMatkasportWN800:39:34
64JaaniAnneWN55100:39:39
65KrahvTriinWN900:39:45
66SulgLoraWN1000:39:46
67LilienbergErgoTäppsortlaneMM40300:39:49
68MonesMartinMPB900:39:51
69ToomelKerliWN1100:39:56
70TomingasTriinWN1200:39:56
71ValgeDagneWN1300:39:58
72KasoLiis-MariiWTB300:40:00
73KipperViigiWN1400:40:01
74PikhoffAimurWN1500:40:06
75BeetPriitMM2400:40:10
76KokkGeorgMPB1000:40:11
77StrandmannMaitEPVMM2500:40:16
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
79PirnMeelisMM45300:40:21
80JänesSilverMM2600:40:28
81JänesRasmusMM2700:40:31
82AitVladimirMM65400:40:55
83LiimaAimarMM50400:41:01
84KangurMathiasMPB1100:41:01
85SaulepMargusMM2800:41:03
86VeidemanRainMM2900:41:08
87HermlinMaireWN50100:41:10
88LemberMihkelMM3000:41:16
89KunglaMeritWN1600:41:18
90AdratKalleMM40400:41:21
91PüssAiriWN45200:41:21
92SaulRaimoMM3100:41:27
93KoppelLiiaWN50200:41:30
94RaspelAnna MariaWTB400:41:44
95NilsonAveWTB500:41:45
96AitIngridWN1700:41:45
97PüssKristelWN1800:41:46
98VarekSiljaWTA200:41:51
99VaherEva-MariaWNN100:41:52
100TammMarikaWN45300:41:53

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.