7,7 km 2016

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
102VauKätlinTreeningpartnerWN1500:38:48
103PaabstelJuhanMM55200:38:55
104TurjaKristelSaaremaa MatkaklubiWN1600:39:02
105LiipaMari-LiisSK JooksupartnerWN1700:39:08
106RumpHarryMM3700:39:28
107MaasaluKristjanMM3800:39:31
108RaudStenMPA1600:39:33
109SuurnaRanelSpartaMM3900:39:34
110LemendikRolandMM45400:39:35
111KukliKaireWN1800:39:38
112RuutoMartinMM4000:39:42
113VolmersonKaireFB JooksmineWN40500:39:43
114HäelmeRaigoVeeväitlusklubiMM4100:39:46
115KunglaMeritWN1900:39:52
116AdratKalleTapaMM45500:39:56
117LeheKaroliinaWN2000:39:58
118KalmuSiimTurba Running ClubMM4200:40:06
119KaupmeesKarlMM4300:40:14
120PlagnaudMeri-LillWTA300:40:15
121ViltMirjeAQVA spordiklubiWN40600:40:17
122PüssKristelWN2100:40:22
123HangKaijaWN2200:40:43
124NõguLiisiWN2300:40:51
125TurbKristiina3 Step ITWN2400:40:51
126AabreldaalSvenMM50300:40:52
127ToimeKelliWN2500:41:01
128PüssAiriWN45300:41:02
129MurdveeBettiVeeväitlusklubiWN2600:41:10
130MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM50400:41:19
131ÖverausVeikoMM45600:41:22
132KasoLiis-MariiWTA400:41:24
133HeiniöSeppoMM65200:41:24
134UukkiviMariannWN2700:41:35
135MetsarMargeWN40700:41:37
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolWN40800:41:39
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
138KallipPeepMM55300:41:41
139AugMerveWN2800:41:42
140RoastoMaia-MariWN2900:41:48
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49
142LoitMaiWN3000:41:50
143KokkAndresMM45800:41:51
144RandlaneSvenMM401700:41:53
145AllerAndresMM4400:41:55
146MaasaluLauraWN3100:41:58
147JänesSilverMM4500:42:03
148JänesRasmusMM4600:42:08
149MarksonMirjaWN3200:42:11
150ÕunapuuMaarjaWN3300:42:13
151Mets-RaudlaKristaWN40900:42:13
152VatselRigoMM45900:42:14
153MeeritsMihkelMM4700:42:15
154JõuluAnuTurba Running ClubWN3400:42:28
155JõeAnniSK RadaWTA500:42:29
156LepiksaarMirjamWN3500:42:31
157KuleshovaAnnaSPARTA SSWN3600:42:34
158SarkansKaijaWN45400:42:41
159KukkMartinMM4800:42:49
160KaljurandSilleWN3700:42:53
161leidas-meeritsjaanaWN3800:42:54
162PetersonIlonaTreeningpartnerWN3900:43:01
163ValgeDagneWN4000:43:08
164ReimannAnuWNJ100:43:13
165MurumaaKarmel KaiWTA600:43:14
166SoppIndrekMM4900:43:16
167IvainenKristiWN4100:43:35
168KoklaHanna MariaWNN200:43:37
169AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaWN45500:43:40
170VirveMarlonMPA1700:43:44
171SalusteJaanMM401800:43:46
172NõlveKateriinaWN4200:43:51
173loostraivoG4S spordiklubiMM5000:43:57
174GreenbaumHenriMPA1800:43:59
175KäbaAiviWN55200:44:01
176KariKristjanVIKEMPA1900:44:03
177KariAndreeMMN200:44:03
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
179UibopuuEvaWN4300:44:12
180KärmikKadiWN4400:44:17
181TammojaMarioMM5100:44:17
182PipenbergOlevMM60200:44:17
183NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM5200:44:27
184TaalKatreFB JooksmineWN401000:44:38
185KilmiJarnoMM5300:44:43
186MägiMaarjaWN4500:44:46
187AitIngridWN4600:44:49
188ÕunPiretRadisson BluWN4700:44:55
189VeissonAnnikaSpartaWN4800:44:56
190VALKPILLEWN50100:45:04
191LillendLisetteWTA700:45:06
192ÕunDeivilTVJMM5400:45:13
193KasoKaiusMM451000:45:14
194KallipMerjeWN50200:45:18
195MölderJüriMM401900:45:34
196LiivarandAiveWN4900:45:35
197PeetermannHeliWN5000:45:36
198MetsamaaAiliWN55300:45:36
199NoorväliUrsulaSK JooksupartnerWN401100:45:44
200PärtliPiretAS HKScan EstoniaWN5100:45:51

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.