7,7 km 2016

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionsort descendingTime
341IlvesViktorTartu Kurtide Spordiselts KaarMM70101:03:09
88VeermetsAnuWN45100:37:25
94LääNEMAIDUMM65100:37:57
353IllusTiiuWN65101:07:56
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
362ErilaidVäinoMM75101:13:44
164ReimannAnuWNJ100:43:13
190VALKPILLEWN50100:45:04
223VeskiLeeloWN60100:47:07
1JõesooArgoMM100:24:41
4TärnoIndrekMM40100:27:37
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
18TibarMarionSparta/MarshWN100:29:52
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
31PalmAnne-LySK JooksupartnerWN40100:31:34
36KusmaRomanMM50100:32:41
38SildTristan AikMPA100:32:55
39PaesaluSanderMMN100:33:07
52KaljusaluKärtynWTA100:35:06
55KulbasRistoMM60100:35:10
63RehtlaKadri-LiisWNN100:35:53
71BernatGalinaTreeningpartnerWN55100:36:24
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
92LuiDagmarProRunnerWTA200:37:49
95ToomeRitaWN45200:37:58
103PaabstelJuhanMM55200:38:55
133HeiniöSeppoMM65200:41:24
168KoklaHanna MariaWNN200:43:37
175KäbaAiviWN55200:44:01
177KariAndreeMMN200:44:03
182PipenbergOlevMM60200:44:17
194KallipMerjeWN50200:45:18
2KallasteJaanusTreeningpartner - AdidasMM200:25:26
8KüünrussReemetSpartaMM40200:28:22
269KaplasMerviWN60200:50:16
23LepikKaiaTäppsportlasedWN200:30:28
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
43KaegasRogerMPA200:33:34
60PartsJaanikaElisa SpordiklubiWN40200:35:39
323KebaTriinuWNJ200:57:03
68SiimIvoMM50200:36:09
89KoorUrmasMM45300:37:32
360IllusAntsMM65301:12:10
120PlagnaudMeri-LillWTA300:40:15
126AabreldaalSvenMM50300:40:52
128PüssAiriWN45300:41:02
138KallipPeepMM55300:41:41
198MetsamaaAiliWN55300:45:36
201AruElinaWNN300:46:08
207aosaarsirleWN50300:46:25
241UustaluSiim KasparMMN300:48:26
3JürsSanderSpartaMM300:25:56
9KannelTanelMM40300:28:25
25VerevmägiKristiinaTäppsportlasedWN300:30:55
292KiisRaivoMM60300:53:46
48AabreldaalRobinMPA300:34:21
62KannelEditOK NormaWN40300:35:50
331KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumWN60300:59:02
98SchoonoordBiancaWN40400:38:22
110LemendikRolandMM45400:39:35
130MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM50400:41:19
132KasoLiis-MariiWTA400:41:24
158SarkansKaijaWN45400:42:41
212JaaniAnneWN55400:46:35
213KosessonMerikeWN50400:46:39
240SündLiisiWNN400:48:22
5DubrovskiJanTreeningpartnerMM400:28:05
16PartsPriitTäppsportlasedMM40400:29:38
288MaurerRaimMMN400:53:04
33KuslapMinnaWN400:31:51
51KannelRannoMPA400:34:53
312KruusimägiAivoMM55400:55:26
333KiisViiveWN60400:59:53
113VolmersonKaireFB JooksmineWN40500:39:43
116AdratKalleTapaMM45500:39:56
155JõeAnniSK RadaWTA500:42:29
169AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaWN45500:43:40
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
228ÕisEveWN55500:47:44
6KalaTaaviMM500:28:19
271NovikovErikaWNN500:50:43
21KulbasReneeMM40500:30:27
294KurisKerstiWN50500:53:56
45PaulusSiljaSpartaWN500:33:51
54MägiRaitMPA500:35:10
317MetsaruHarryMM55500:56:12
339VossiKätriinWNN601:02:07
121ViltMirjeAQVA spordiklubiWN40600:40:17
131ÖverausVeikoMM45600:41:22
165MurumaaKarmel KaiWTA600:43:14
209MägiSulevMM50600:46:30
210KasoSiljaWN45600:46:32
7TerepingMikkMM600:28:21
267ÕunapuuEneÕunapuu KlubiWN55600:50:02
29PõldsaarPaulPersonaaltreeningud.eeMM40600:31:15
297PeetermannÜlleWN50600:54:06
46LeibenauHeleriWN600:34:00
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
135MetsarMargeWN40700:41:37
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.