7,7 km 2016

PositionLast nameFirst namesort descendingOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
49AllmägiaapSK RadaMM2500:34:21
366RuukezAasaWTA2001:34:26
233MõttusAdrianMPA2500:47:59
289UrvastAetWN8900:53:12
198MetsamaaAiliWN55300:45:36
310ArosAireWN402200:55:19
128PüssAiriWN45300:41:02
26VäärtnõuAivarMM1700:30:58
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
37HaviAivarMM40800:32:44
196LiivarandAiveWN4900:45:35
175KäbaAiviWN55200:44:01
312KruusimägiAivoMM55400:55:26
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
305Bart-BaklanovaAlesjaWN9400:55:05
24AllmägeAloMM1600:30:42
238MõttusAnderMPA2600:48:09
177KariAndreeMMN200:44:03
143KokkAndresMM45800:41:51
145AllerAndresMM4400:41:55
11HellermaAndresMM800:28:54
34JürjenAndresMM1900:31:52
324KebaAndresMM402000:57:07
206TaalAndrisMPA2100:46:17
350TiganeAndrusMM402101:06:55
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
332PromenAnettWN10400:59:22
157KuleshovaAnnaSPARTA SSWN3600:42:34
231VõsuAnna MariaWN6100:47:56
270KilkAnnaliisWN7700:50:18
212JaaniAnneWN55400:46:35
262MägiAnneWN45900:49:44
331KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumWN60300:59:02
31PalmAnne-LySK JooksupartnerWN40100:31:34
299KõivAnne-LyWN9200:54:11
155JõeAnniSK RadaWTA500:42:29
227NõguAnniWN5900:47:37
189VeissonAnnikaSpartaWN4800:44:56
287RummAnnikaWN8800:52:50
326EnnokAnnikaWN10100:57:41
219PaulusAntonMPA2300:46:57
261MeritsAntonMM6500:49:36
360IllusAntsMM65301:12:10
88VeermetsAnuWN45100:37:25
349KruusimägiAnuWN55901:06:31
154JõuluAnuTurba Running ClubWN3400:42:28
164ReimannAnuWNJ100:43:13
254PressAnuWN401700:49:16
66SildAnvarMPA700:36:07
1JõesooArgoMM100:24:41
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
12ValdmannAskoMM900:29:06
129MurdveeBettiVeeväitlusklubiWN2600:41:10
98SchoonoordBiancaWN40400:38:22
92LuiDagmarProRunnerWTA200:37:49
59AdratDagnarMM2900:35:37
163ValgeDagneWN4000:43:08
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
192ÕunDeivilTVJMM5400:45:13
62KannelEditOK NormaWN40300:35:50
316treieregertMPA3000:55:48
211MesipuuEha-KaiWN5300:46:34
201AruElinaWNN300:46:08
267ÕunapuuEneÕunapuu KlubiWN55600:50:02
247VaikloEppArtman RacingWN401400:49:01
271NovikovErikaWNN500:50:43
245alasaluesterOmniva SKWN6400:48:53
179UibopuuEvaWN4300:44:12
286PiltEvaWN451200:52:31
328LuikEva WN10200:57:55
228ÕisEveWN55500:47:44
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
313KasuGaidiProRunnerWN9700:55:32
314VahkalGailiWN9800:55:43
71BernatGalinaTreeningpartnerWN55100:36:24
284OtsaGeaWN8600:52:31
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaWN1300:38:03
74KokkGeorgMPA900:36:31
266ÕunapuuGerliÕunapuu KlubiWN7600:49:57
268RaudseppGetrinVäike-MaarjaWTA900:50:06
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
357KokkGreteliisWTA1901:10:01
64MattisenGuidoBellfireMM3000:35:58
203PihlakGunnarMPA2000:46:13
293LesimannGüntherNutribulletMM6600:53:54
40LaasmägiHandoMM2100:33:13
168KoklaHanna MariaWNN200:43:37
106RumpHarryMM3700:39:28
317MetsaruHarryMM55500:56:12
354Erikson-KivesteHeddiWN10901:08:18
214KäärHediWN401200:46:39
283SammelHele-MaiWN8500:52:14
315LauriHelenWN9900:55:47
322KiisHelenWN402400:56:52
46LeibenauHeleriWN600:34:00
337PiltHeliWN50901:01:36
197PeetermannHeliWN5000:45:36
174GreenbaumHenriMPA1800:43:59
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.