7,7 km 2016

PositionLast namesort descendingFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
126AabreldaalSvenMM50300:40:52
48AabreldaalRobinMPA300:34:21
308AabreldaalTriinWTA1200:55:09
93AarnaKristiinaSpartaWN1200:37:52
169AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaWN45500:43:40
116AdratKalleTapaMM45500:39:56
59AdratDagnarMM2900:35:37
343AhlbergLjubovWN55801:04:35
187AitIngridWN4600:44:49
273AlamaaOlgaLHVWN7800:51:27
245alasaluesterOmniva SKWN6400:48:53
145AllerAndresMM4400:41:55
24AllmägeAloMM1600:30:42
49AllmägiaapSK RadaMM2500:34:21
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
99AnveltMeelisMM3600:38:25
207aosaarsirleWN50300:46:25
310ArosAireWN402200:55:19
311ArosRalfMPA2900:55:19
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
201AruElinaWNN300:46:08
139AugMerveWN2800:41:42
298BartKarolinaWTA1000:54:11
305Bart-BaklanovaAlesjaWN9400:55:05
71BernatGalinaTreeningpartnerWN55100:36:24
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
301DemtsenkoIrinaSpordiseltsWN451300:54:33
5DubrovskiJanTreeningpartnerMM400:28:05
248EicheVirgeWN6600:49:01
58EinbergRaimoMM2800:35:19
326EnnokAnnikaWN10100:57:41
307ErgMargitWN9500:55:08
354Erikson-KivesteHeddiWN10901:08:18
362ErilaidVäinoMM75101:13:44
174GreenbaumHenriMPA1800:43:59
32GreenbaumJannoMM40700:31:46
256GutmanKatrinWN401800:49:20
114HäelmeRaigoVeeväitlusklubiMM4100:39:46
340HangSigritWN10601:03:03
123HangKaijaWN2200:40:43
37HaviAivarMM40800:32:44
56HeinapuuMihkelMM2700:35:12
47HeinaruMarisTreeningpartnerWN700:34:06
133HeiniöSeppoMM65200:41:24
11HellermaAndresMM800:28:54
306HüürMaarisWN55700:55:06
353IllusTiiuWN65101:07:56
360IllusAntsMM65301:12:10
35IluTaaviMM2000:32:15
341IlvesViktorTartu Kurtide Spordiselts KaarMM70101:03:09
167IvainenKristiWN4100:43:35
75JaakosnOliverMM3200:36:40
212JaaniAnneWN55400:46:35
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
217JaaskaKasparKoidu SuusaklubiMPA2200:46:50
147JänesSilverMM4500:42:03
148JänesRasmusMM4600:42:08
319JärvelaMarjuWN402300:56:31
361JermakovaTatjanaSpordiseltsWN402701:13:02
155JõeAnniSK RadaWTA500:42:29
1JõesooArgoMM100:24:41
253JõgiKarinWN401600:49:13
154JõuluAnuTurba Running ClubWN3400:42:28
34JürjenAndresMM1900:31:52
3JürsSanderSpartaMM300:25:56
214KäärHediWN401200:46:39
175KäbaAiviWN55200:44:01
242KaegasIngridWN45800:48:36
43KaegasRogerMPA200:33:34
6KalaTaaviMM500:28:19
336KaljurandKeiraWTA1501:01:32
160KaljurandSilleWN3700:42:53
52KaljusaluKärtynWTA100:35:06
2KallasteJaanusTreeningpartner - AdidasMM200:25:26
138KallipPeepMM55300:41:41
194KallipMerjeWN50200:45:18
118KalmuSiimTurba Running ClubMM4200:40:06
82KangurMathiasMPA1200:37:10
9KannelTanelMM40300:28:25
51KannelRannoMPA400:34:53
62KannelEditOK NormaWN40300:35:50
269KaplasMerviWN60200:50:16
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
176KariKristjanVIKEMPA1900:44:03
177KariAndreeMMN200:44:03
290KaringMonikaWN402000:53:34
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
180KärmikKadiWN4400:44:17
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
132KasoLiis-MariiWTA400:41:24
193KasoKaiusMM451000:45:14
210KasoSiljaWN45600:46:32
313KasuGaidiProRunnerWN9700:55:32
15KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM1100:29:35
119KaupmeesKarlMM4300:40:14
364KaurRiinaWN551001:15:41
20KaurTaunoMM1400:30:23
323KebaTriinuWNJ200:57:03
324KebaAndresMM402000:57:07

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.