Tähelepanu Võsu ja Käsmu liikluses 21. juulil 2019!

Seoses Võsu Südasuve Challenge´i korraldamisega annavad korraldajad teada, et mootorsõidukitele sündmuse toimumise ajal liiklust ei suleta. 21.07.19 kell 12.00-14.00 viibivad Võsu asulas, Võsu-Käsmu vahelisel maanteel ja kergliiklusteel võistlejad. Osalejad liiguvad maantee servas. liikluskiirust on Võsu-Käsmu vahelisel alal piiratud vastavate liiklusmärkidega. Häiritud on sõidukite ja elanike liikumine Võsu asulas ja kergliiklusteel. Ajavahemikul 12.30-13.40 saabuvad võistlejad finišisse läbi Eha, Mere ja Ranna tn ning mereäärse kergliiklustee. Kohtunikud ja julgestajad kasutavad võistlejatest ja ohtudest rajal teavitamiseks vilesid - palume mõistvat suhtumist.

Sündmuse kontaktisik ja vastutav on võistluse toimumise ajal: Marko Torm, tel: 533 64 289. Turvateenus ja liikluskorraldus: G4S. Liiklusmärkide paigaldus ja eemaldamine - Signaal Rakvere OÜ.

Sündmuse toimumise aluseks on Haljala valla poolt väljastatud avaliku ürituse luba. Sündmuse korraldamine on kooskõlastatud Politsei- ja Päästeametitega, Keskkonnaameti- ja Maanteeametiga. Korraldaja: Rakvere Maraton MTÜ.

Võistlejate parkimine: Mere äärses parklas.

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.