Maraton 42,195 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexsort descendingAge categoryCategory positionTime
20TibarMarionMarshWN103:18:11
24VullaElaKjk ViKeWN203:23:27
33KuuskKlarikaWN40303:33:36
48HärmEveRaineri JooksuklubiWN303:41:46
53PihlakJekaterinaWN40403:44:47
67RoopärgMarikaTRISMILEWN45103:56:17
68BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕAWN40503:57:30
71SõmerEneliWN404:00:26
77ErnitsIngritWN45204:03:30
80KuusMailaWN40604:07:14
81PellenenEvelinWN504:07:42
84SuurMaichlWN604:15:56
85unapuu-SeidelbergKailiunapuuWN704:16:05
87PaiSirleSpartaWN804:17:23
89KaldamViiaWN40704:25:57
90SuursaarlleWN50104:29:56
91LõhmusAnneWN45304:34:16
92KadastikVeronikaWN904:36:46
93AlaotsMaieWN45404:39:42
95SäälikTiinaWN45504:41:37
98TeeväliLeiliWN65105:21:22
14VaherAnnikaJK SARMAWN40103:12:35
18RooksPilleWN40203:16:47
19KirpuPeeterTäppsportlasedMM60103:18:00
21HellermaAndresLiina Klubi :) / PZU KindlustusMM1203:18:12
22HangTaunoMM1303:19:48
23EhasaluErkkiMM1403:22:24
25TikvaIndrekAlbe TeamMM40503:24:56
26SiimumäeMargoEstonian Ultrarunners TeamMM45103:25:02
27RaavelMarttiJärvakandi WELLODMM40603:26:38
28PihlakSanderMM1503:29:58
29SuursaarloMM50203:31:30
30BorisovSergeyMM50303:32:14
31AngelstokAivarMM45203:33:13
32TellingJuhanMM45303:33:28
34KösterRaulMyFitness ViruMM40703:34:57
35SaaverHeikiMM1603:35:02
36SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM1703:35:13
37KappTarvoKükamõtsa PKMM40803:35:33
38KrassReimoMM1803:35:53
39JürgensteinIndrekSTAMINAMM45403:36:56
40GillMihkelMMN103:37:21
41AtonenMeelisVAK Staier/ TavidMM45503:39:04
42BušinPeepPSRMM1903:39:13
43KuusklaPriitSK AASPEREMM2003:39:21
44RüütelmaaAndrusKVLOGKMM40903:39:45
45KoskaruMeelisMM2103:40:12
46ToompuuTaunoMM2203:40:15
47TukkMaikSK METSASõBRADMM2303:41:02
49NugaAhtiMM2403:42:40
50HainsooTauriMM2503:43:36
51GreenbaumJannoMM401003:43:40
52KaegasRaivoTapa GümnaasiumMM401103:44:11
54PajuTeetVäike-Maarja RSKMM2603:44:57
55TreimutRaigoMM401203:44:58
56PritsikAleksanderMM50403:46:16
57TammjärvKalleMM45603:47:41
58VarblaneVilluTapa GümnaasiumMM401303:49:43
59SeppMargusJärvakandi WELLODMM45703:51:30
60LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401403:51:30
61MetsOlavG4S SKMM2703:51:47
62KaskTõnnoHaka PlastMM2803:53:28
63LuugVeikoSK METSASõBRADMM401503:53:28
64KarussaarKaidoMM45803:53:38
65HeremMartinJärvakandi WELLODMM401603:53:52
66SarematTarmoJCI RakvereMM2903:55:51
69LorviUrmasMM45903:59:48
70MuuliEerikTartu ÜlikoolMMN204:00:26
72CorcoranRodneyMM401704:01:16
73RämmannAndrusMM50504:02:40
74VeimenIvoMM3004:02:51
75VeeroosErkiMM3104:03:12
76LoodKasparMM3204:03:22
78TõruvereKaarelSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMM3304:03:46
79OblikasJanekMarathon100.comMM401804:06:32
82AllmäeAigoMMN304:11:04
83RõukOlleMM401904:12:03
86TulpKristjanMM3404:16:09
88UusitaloReinoMM65104:19:49
94KõpperTarviEesti AGA SpordiklubiMM402004:40:23
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM402105:05:23
97PärnReinMM70105:21:22
1AllaRaivoSparta/ElujooksMM102:33:47
2ReinsaluKristoStamina ArcoTransport jooksutiimMM202:36:00
3PiipKaarelTäppsportlasedMM302:41:01
4KallasteJaanusSTAMINAMM402:41:43
5SulevVeikoLäänemaa KJKMM502:46:47
6SagajaMartinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM602:54:25
7SihtJüriVAK-StaierMM50102:58:44
8SäkkJanarMM702:58:57
9ValdmaaLauriMM802:59:12
10ReitsnikTarmoSTAMINA SKMM40103:00:52
11RuulRünnoEstonian Ultrarunners Team / Neon Runners TeamMM40203:07:03
12EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40303:09:14
13PollCrisHaka Plast OÜ / Estonian Ultarunners TeamMM903:10:03
15HeideRaikoSaunapunktMM1003:14:20
16TiikojaHeikiMM1103:15:21
17MustonenMarekMM40403:16:47

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.