Maraton 42,195 km

Positionsort ascendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
98TeeväliLeiliWN65105:21:22
97PärnReinMM70105:21:22
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM402105:05:23
95SäälikTiinaWN45504:41:37
94KõpperTarviEesti AGA SpordiklubiMM402004:40:23
93AlaotsMaieWN45404:39:42
92KadastikVeronikaWN904:36:46
91LõhmusAnneWN45304:34:16
90SuursaarlleWN50104:29:56
89KaldamViiaWN40704:25:57
88UusitaloReinoMM65104:19:49
87PaiSirleSpartaWN804:17:23
86TulpKristjanMM3404:16:09
85unapuu-SeidelbergKailiunapuuWN704:16:05
84SuurMaichlWN604:15:56
83RõukOlleMM401904:12:03
82AllmäeAigoMMN304:11:04
81PellenenEvelinWN504:07:42
80KuusMailaWN40604:07:14
79OblikasJanekMarathon100.comMM401804:06:32
78TõruvereKaarelSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMM3304:03:46
77ErnitsIngritWN45204:03:30
76LoodKasparMM3204:03:22
75VeeroosErkiMM3104:03:12
74VeimenIvoMM3004:02:51
73RämmannAndrusMM50504:02:40
72CorcoranRodneyMM401704:01:16
71SõmerEneliWN404:00:26
70MuuliEerikTartu ÜlikoolMMN204:00:26
69LorviUrmasMM45903:59:48
68BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕAWN40503:57:30
67RoopärgMarikaTRISMILEWN45103:56:17
66SarematTarmoJCI RakvereMM2903:55:51
65HeremMartinJärvakandi WELLODMM401603:53:52
64KarussaarKaidoMM45803:53:38
63LuugVeikoSK METSASõBRADMM401503:53:28
62KaskTõnnoHaka PlastMM2803:53:28
61MetsOlavG4S SKMM2703:51:47
60LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401403:51:30
59SeppMargusJärvakandi WELLODMM45703:51:30
58VarblaneVilluTapa GümnaasiumMM401303:49:43
57TammjärvKalleMM45603:47:41
56PritsikAleksanderMM50403:46:16
55TreimutRaigoMM401203:44:58
54PajuTeetVäike-Maarja RSKMM2603:44:57
53PihlakJekaterinaWN40403:44:47
52KaegasRaivoTapa GümnaasiumMM401103:44:11
51GreenbaumJannoMM401003:43:40
50HainsooTauriMM2503:43:36
49NugaAhtiMM2403:42:40
48HärmEveRaineri JooksuklubiWN303:41:46
47TukkMaikSK METSASõBRADMM2303:41:02
46ToompuuTaunoMM2203:40:15
45KoskaruMeelisMM2103:40:12
44RüütelmaaAndrusKVLOGKMM40903:39:45
43KuusklaPriitSK AASPEREMM2003:39:21
42BušinPeepPSRMM1903:39:13
41AtonenMeelisVAK Staier/ TavidMM45503:39:04
40GillMihkelMMN103:37:21
39JürgensteinIndrekSTAMINAMM45403:36:56
38KrassReimoMM1803:35:53
37KappTarvoKükamõtsa PKMM40803:35:33
36SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM1703:35:13
35SaaverHeikiMM1603:35:02
34KösterRaulMyFitness ViruMM40703:34:57
33KuuskKlarikaWN40303:33:36
32TellingJuhanMM45303:33:28
31AngelstokAivarMM45203:33:13
30BorisovSergeyMM50303:32:14
29SuursaarloMM50203:31:30
28PihlakSanderMM1503:29:58
27RaavelMarttiJärvakandi WELLODMM40603:26:38
26SiimumäeMargoEstonian Ultrarunners TeamMM45103:25:02
25TikvaIndrekAlbe TeamMM40503:24:56
24VullaElaKjk ViKeWN203:23:27
23EhasaluErkkiMM1403:22:24
22HangTaunoMM1303:19:48
21HellermaAndresLiina Klubi :) / PZU KindlustusMM1203:18:12
20TibarMarionMarshWN103:18:11
19KirpuPeeterTäppsportlasedMM60103:18:00
18RooksPilleWN40203:16:47
17MustonenMarekMM40403:16:47
16TiikojaHeikiMM1103:15:21
15HeideRaikoSaunapunktMM1003:14:20
14VaherAnnikaJK SARMAWN40103:12:35
13PollCrisHaka Plast OÜ / Estonian Ultarunners TeamMM903:10:03
12EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40303:09:14
11RuulRünnoEstonian Ultrarunners Team / Neon Runners TeamMM40203:07:03
10ReitsnikTarmoSTAMINA SKMM40103:00:52
9ValdmaaLauriMM802:59:12
8SäkkJanarMM702:58:57
7SihtJüriVAK-StaierMM50102:58:44
6SagajaMartinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM602:54:25
5SulevVeikoLäänemaa KJKMM502:46:47
4KallasteJaanusSTAMINAMM402:41:43
3PiipKaarelTäppsportlasedMM302:41:01
2ReinsaluKristoStamina ArcoTransport jooksutiimMM202:36:00
1AllaRaivoSparta/ElujooksMM102:33:47

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.