Liikluskorraldus

Tähelepanu Võsu ja Käsmu liikluses 19. juulil 2020!

Seoses Võsu Südasuve Challenge´i korraldamisega annavad korraldajad teada, et mootorsõidukitele sündmuse toimumise ajal liiklust ei suleta. 19.07.2020 kell 12.00-14.00 viibivad Võsu asulas, Võsu-Käsmu vahelisel maanteel ja kergliiklusteel võistlejad. Osalejad liiguvad maantee servas. liikluskiirust on Võsu-Käsmu vahelisel alal piiratud vastavate liiklusmärkidega. Häiritud on sõidukite ja elanike liikumine Võsu asulas ja kergliiklusteel. Ajavahemikul 12.30-13.40 saabuvad võistlejad finišisse läbi Eha, Mere ja Ranna tn ning mereäärse kergliiklustee. Kohtunikud ja julgestajad kasutavad võistlejatest ja ohtudest rajal teavitamiseks vilesid - palume mõistvat suhtumist.

Sündmuse vastutav võistluse toimumise ajal: Marko Torm, tel: 533 64 289. Turvateenuse ja liikluskorralduse eest vastutab G4S. Liiklusmärkide paigaldus ja eemaldamine - Signaal Rakvere OÜ.

Sündmuse toimumise aluseks on Haljala valla poolt väljastatud avaliku ürituse luba. Sündmuse korraldamine on kooskõlastatud Politsei- ja Päästeametitega, Keskkonnaameti- ja Maanteeametiga.

Võistlejate parkimine: Mere äärses parklas.

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.