Maraton

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1LuhtojaMargusMM102:48:23
2HangTaunoMM40102:57:21
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
25KiensKristelNN103:34:27
30AllikTambetMM60103:41:15
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
94PärnReinMM75105:31:47
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
13NugaAhtiMM203:25:59
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
36IlvesHeleeneNN203:48:29
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
59VeelainErmoMM55204:08:24
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
76AlaotsMaieNN50204:29:27
95TrausReinMM65205:42:33
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
9MõekEgonMM40303:14:33
19ReimetsRamonMM303:31:06
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
48PalkinaDariaNN303:58:13
81AgevninKirillMMN304:40:14
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
49EisanJaanikaNN403:59:36
64VainumaaKailiNN45404:13:39
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
26KrassReimoMM503:34:41
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
68HennoKaieNN45504:20:15
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
21PerepechIgorMM45603:31:11
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
65TammMaaliNN604:17:22
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
31SõberElionMM803:43:38
32KozlovOlegMM903:43:42
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
41JõgisteIvoMM401203:51:36
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
43ToomingMarkoMM1303:54:23
46TõnissonTambetMM401303:55:45
72AltojaJaanusMM451304:24:03
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
55SernjukJoonasMM1604:07:24
77LippaIndrek-MM401604:32:44
83SuurArviMM451604:48:48
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
62KeesMärtMM1804:10:27
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
66LuikReneMM2004:18:22
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
82PurretMarkoMM2604:45:13
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
92NaarisErkkiMM3005:11:05

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.