Maraton

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
13NugaAhtiMM203:25:59
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
83SuurArviMM451604:48:48
48PalkinaDariaNN303:58:13
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
9MõekEgonMM40303:14:33
31SõberElionMM803:43:38
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
92NaarisErkkiMM3005:11:05
59VeelainErmoMM55204:08:24
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
36IlvesHeleeneNN203:48:29
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
21PerepechIgorMM45603:31:11
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
77LippaIndrek-MM401604:32:44
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
41JõgisteIvoMM401203:51:36
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
49EisanJaanikaNN403:59:36
72AltojaJaanusMM451304:24:03
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
55SernjukJoonasMM1604:07:24
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
68HennoKaieNN45504:20:15
64VainumaaKailiNN45404:13:39
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
81AgevninKirillMMN304:40:14
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
25KiensKristelNN103:34:27
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
65TammMaaliNN604:17:22
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25
76AlaotsMaieNN50204:29:27
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
1LuhtojaMargusMM102:48:23
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
43ToomingMarkoMM1303:54:23
82PurretMarkoMM2604:45:13
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
62KeesMärtMM1804:10:27
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57
32KozlovOlegMM903:43:42
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
19ReimetsRamonMM303:31:06
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
26KrassReimoMM503:34:41
94PärnReinMM75105:31:47
95TrausReinMM65205:42:33
66LuikReneMM2004:18:22
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
30AllikTambetMM60103:41:15
46TõnissonTambetMM401303:55:45
2HangTaunoMM40102:57:21
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.