Maraton

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
81AgevninKirillMMN304:40:14
76AlaotsMaieNN50204:29:27
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
30AllikTambetMM60103:41:15
72AltojaJaanusMM451304:24:03
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
49EisanJaanikaNN403:59:36
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
2HangTaunoMM40102:57:21
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
68HennoKaieNN45504:20:15
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
36IlvesHeleeneNN203:48:29
41JõgisteIvoMM401203:51:36
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
62KeesMärtMM1804:10:27
25KiensKristelNN103:34:27
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
32KozlovOlegMM903:43:42
26KrassReimoMM503:34:41
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
77LippaIndrek-MM401604:32:44
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
1LuhtojaMargusMM102:48:23
66LuikReneMM2004:18:22
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
9MõekEgonMM40303:14:33
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
92NaarisErkkiMM3005:11:05
13NugaAhtiMM203:25:59
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
48PalkinaDariaNN303:58:13
94PärnReinMM75105:31:47
21PerepechIgorMM45603:31:11
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25
82PurretMarkoMM2604:45:13
19ReimetsRamonMM303:31:06
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
55SernjukJoonasMM1604:07:24
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
31SõberElionMM803:43:38
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
83SuurArviMM451604:48:48
65TammMaaliNN604:17:22
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
46TõnissonTambetMM401303:55:45
43ToomingMarkoMM1303:54:23
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
95TrausReinMM65205:42:33
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
64VainumaaKailiNN45404:13:39
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44
59VeelainErmoMM55204:08:24
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.