Maraton

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1LuhtojaMargusMM102:48:23
13NugaAhtiMM203:25:59
19ReimetsRamonMM303:31:06
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
26KrassReimoMM503:34:41
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
31SõberElionMM803:43:38
32KozlovOlegMM903:43:42
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
43ToomingMarkoMM1303:54:23
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
55SernjukJoonasMM1604:07:24
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
62KeesMärtMM1804:10:27
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
66LuikReneMM2004:18:22
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
82PurretMarkoMM2604:45:13
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
92NaarisErkkiMM3005:11:05
2HangTaunoMM40102:57:21
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
9MõekEgonMM40303:14:33
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
41JõgisteIvoMM401203:51:36
46TõnissonTambetMM401303:55:45
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
77LippaIndrek-MM401604:32:44
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
21PerepechIgorMM45603:31:11
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
72AltojaJaanusMM451304:24:03
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
83SuurArviMM451604:48:48
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
59VeelainErmoMM55204:08:24
30AllikTambetMM60103:41:15
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
95TrausReinMM65205:42:33
94PärnReinMM75105:31:47
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
81AgevninKirillMMN304:40:14
25KiensKristelNN103:34:27
36IlvesHeleeneNN203:48:29
48PalkinaDariaNN303:58:13
49EisanJaanikaNN403:59:36
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
65TammMaaliNN604:17:22
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
64VainumaaKailiNN45404:13:39
68HennoKaieNN45504:20:15
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
76AlaotsMaieNN50204:29:27
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.