Maraton

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
96TeeväliLeiliSP ProRunnerNN70105:56:08
95TrausReinMM65205:42:33
94PärnReinMM75105:31:47
93PersitskiHelleSK ProRunnerNN50305:29:41
92NaarisErkkiMM3005:11:05
91BorzenkovKonstantinEnchanterMM2905:09:05
90TuppAin-IvarMM50305:05:03
89BogdanovaLiubovSILVIANN60105:01:23
88DudichIgorSILVIAMM60305:01:21
87VellesteNeeme-RainMM2804:58:57
86SalujärvSilver MihkelMM2704:54:04
85HafizovJevgeniMM65104:52:25
84JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN40304:48:49
83SuurArviMM451604:48:48
82PurretMarkoMM2604:45:13
81AgevninKirillMMN304:40:14
80AleksejevAndreiKuldkaruMM2504:40:00
79TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM2404:38:50
78ÕmblusJaanMM451504:35:48
77LippaIndrek-MM401604:32:44
76AlaotsMaieNN50204:29:27
75ÕunapuuUnoõunapuuMM60204:29:31
74KozakAntoineFRA ESNMM2304:28:43
73LattikKalevJK Inetu SpordipoegMM451404:25:40
72AltojaJaanusMM451304:24:03
71LiimetsAndreiMM2204:22:58
70PosatetskiDenisMM2104:22:53
69PruulMaaliMyFitnessNNN104:21:25
68HennoKaieNN45504:20:15
67VarblaneMarekJärvakandi WellodMM451204:19:24
66LuikReneMM2004:18:22
65TammMaaliNN604:17:22
64VainumaaKailiNN45404:13:39
63MäeMartinNortalMM1904:12:10
62KeesMärtMM1804:10:27
61StrandmannMaitEPVMM1704:10:01
60HasegawaHiroyukiMM401504:09:33
59VeelainErmoMM55204:08:24
58KösterRaulMyfitness ViruMM451104:07:49
57LorviUrmashomeMM50204:07:48
56RoopärgMarikaTäppsportlasedNN50104:07:29
55SernjukJoonasMM1604:07:24
54EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM1504:06:45
53PlovitsKaidoMM401404:06:36
52SeppMargusJärvakandi WellodMM451004:02:38
51Muuk-AdratTerjeNN504:00:02
50ÕispuuKajaNN40203:59:42
49EisanJaanikaNN403:59:36
48PalkinaDariaNN303:58:13
47RohtsaluJaakKeskkonnaagentuurMM55103:58:06
46TõnissonTambetMM401303:55:45
45RullHendrikMaratoniteaduskondMMN203:55:26
44El MoussaouiAnassFRA ESNMM1403:55:18
43ToomingMarkoMM1303:54:23
42OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM45903:53:01
41JõgisteIvoMM401203:51:36
40OranenPeeterSK ProRunnerMM1203:51:36
39LillemägiErkiJärvakandi WellodMM401103:50:41
38VahemaaOlevKristiMM401003:50:33
37PihlakJekaterinaNN45303:49:47
36IlvesHeleeneNN203:48:29
35SoidlaMarttiNike Running ClubMM1103:45:16
34KõuhknaAigarMM1003:44:02
33LagerestIngvar1. JalaväebrigaadMM40903:43:50
32KozlovOlegMM903:43:42
31SõberElionMM803:43:38
30AllikTambetMM60103:41:15
29GrinfeldsGuntisMM703:41:05
28TukkMaikkSK ProRunnerMM603:39:38
27MeierErgorendiväikebuss.ee/ergorent.eeMM45803:38:50
26KrassReimoMM503:34:41
25KiensKristelNN103:34:27
24MyllyläPekkaMM45703:32:20
23ReinulaKattriSK ProRunnerNN40103:31:44
22SiimumäeMargoMM50103:31:22
21PerepechIgorMM45603:31:11
20VainerMiikoSK JooksupartnerMM403:31:06
19ReimetsRamonMM303:31:06
18RoletskyHeikiMM40803:30:52
17MaasikrandMartEUT/Pulss/TalVMM45503:29:00
16VaskVeljoOK WestMM40703:27:44
15VaherAnnikaJK SarmaNN45203:27:13
14ToplaanAntiEELK KuressaareMM45403:27:10
13NugaAhtiMM203:25:59
12TinnoMargusvelo clubbersMM40603:23:13
11MuldMargusSimuna SpordiklubiMM40503:21:41
10KallasPriitFB jooksmineMM40403:18:38
9MõekEgonMM40303:14:33
8IgnatenkoIgorMM45303:14:13
7Le MassonJackiFRA ESNMM40203:14:00
6KandPeetervelo clubbersMM45203:13:14
5LehtlaReigoSAKU MARATONMM45103:13:10
4KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:06:28
3HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN102:58:56
2HangTaunoMM40102:57:21
1LuhtojaMargusMM102:48:23

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.