Maraton 42,195 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
19KirpuPeeterTäppsportlasedMM60103:18:00
20TibarMarionMarshNN103:18:11
26SiimumäeMargoEstonian Ultrarunners TeamMM45103:25:02
40GillMihkelMMN103:37:21
67RoopärgMarikaTRISMILENN45103:56:17
88UusitaloReinoMM65104:19:49
90SuursaarlleNN50104:29:56
97PärnReinMM70105:21:22
98TeeväliLeiliNN65105:21:22
1AllaRaivoSparta/ElujooksMM102:33:47
7SihtJüriVAK-StaierMM50102:58:44
10ReitsnikTarmoSTAMINA SKMM40103:00:52
14VaherAnnikaJK SARMANN40103:12:35
24VullaElaKjk ViKeNN203:23:27
29SuursaarloMM50203:31:30
31AngelstokAivarMM45203:33:13
70MuuliEerikTartu ÜlikoolMMN204:00:26
77ErnitsIngritNN45204:03:30
2ReinsaluKristoStamina ArcoTransport jooksutiimMM202:36:00
11RuulRünnoEstonian Ultrarunners Team / Neon Runners TeamMM40203:07:03
18RooksPilleNN40203:16:47
30BorisovSergeyMM50303:32:14
32TellingJuhanMM45303:33:28
33KuuskKlarikaNN40303:33:36
48HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:41:46
82AllmäeAigoMMN304:11:04
91LõhmusAnneNN45304:34:16
3PiipKaarelTäppsportlasedMM302:41:01
12EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40303:09:14
39JürgensteinIndrekSTAMINAMM45403:36:56
53PihlakJekaterinaNN40403:44:47
56PritsikAleksanderMM50403:46:16
71SõmerEneliNN404:00:26
93AlaotsMaieNN45404:39:42
4KallasteJaanusSTAMINAMM402:41:43
17MustonenMarekMM40403:16:47
25TikvaIndrekAlbe TeamMM40503:24:56
41AtonenMeelisVAK Staier/ TavidMM45503:39:04
68BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN40503:57:30
73RämmannAndrusMM50504:02:40
81PellenenEvelinNN504:07:42
95SäälikTiinaNN45504:41:37
5SulevVeikoLäänemaa KJKMM502:46:47
27RaavelMarttiJärvakandi WELLODMM40603:26:38
57TammjärvKalleMM45603:47:41
80KuusMailaNN40604:07:14
84SuurMaichlNN604:15:56
6SagajaMartinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM602:54:25
34KösterRaulMyFitness ViruMM40703:34:57
59SeppMargusJärvakandi WELLODMM45703:51:30
85unapuu-SeidelbergKailiunapuuNN704:16:05
89KaldamViiaNN40704:25:57
8SäkkJanarMM702:58:57
37KappTarvoKükamõtsa PKMM40803:35:33
64KarussaarKaidoMM45803:53:38
87PaiSirleSpartaNN804:17:23
9ValdmaaLauriMM802:59:12
44RüütelmaaAndrusKVLOGKMM40903:39:45
69LorviUrmasMM45903:59:48
92KadastikVeronikaNN904:36:46
13PollCrisHaka Plast OÜ / Estonian Ultarunners TeamMM903:10:03
51GreenbaumJannoMM401003:43:40
15HeideRaikoSaunapunktMM1003:14:20
52KaegasRaivoTapa GümnaasiumMM401103:44:11
16TiikojaHeikiMM1103:15:21
21HellermaAndresLiina Klubi :) / PZU KindlustusMM1203:18:12
55TreimutRaigoMM401203:44:58
22HangTaunoMM1303:19:48
58VarblaneVilluTapa GümnaasiumMM401303:49:43
23EhasaluErkkiMM1403:22:24
60LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401403:51:30
28PihlakSanderMM1503:29:58
63LuugVeikoSK METSASõBRADMM401503:53:28
35SaaverHeikiMM1603:35:02
65HeremMartinJärvakandi WELLODMM401603:53:52
36SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM1703:35:13
72CorcoranRodneyMM401704:01:16
38KrassReimoMM1803:35:53
79OblikasJanekMarathon100.comMM401804:06:32
42BušinPeepPSRMM1903:39:13
83RõukOlleMM401904:12:03
43KuusklaPriitSK AASPEREMM2003:39:21
94KõpperTarviEesti AGA SpordiklubiMM402004:40:23
45KoskaruMeelisMM2103:40:12
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM402105:05:23
46ToompuuTaunoMM2203:40:15
47TukkMaikSK METSASõBRADMM2303:41:02
49NugaAhtiMM2403:42:40
50HainsooTauriMM2503:43:36
54PajuTeetVäike-Maarja RSKMM2603:44:57
61MetsOlavG4S SKMM2703:51:47
62KaskTõnnoHaka PlastMM2803:53:28
66SarematTarmoJCI RakvereMM2903:55:51
74VeimenIvoMM3004:02:51
75VeeroosErkiMM3104:03:12
76LoodKasparMM3204:03:22
78TõruvereKaarelSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMM3304:03:46
86TulpKristjanMM3404:16:09

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.