Maraton 42,195 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
49NugaAhtiMM2403:42:40
82AllmäeAigoMMN304:11:04
31AngelstokAivarMM45203:33:13
56PritsikAleksanderMM50403:46:16
21HellermaAndresLiina Klubi :) / PZU KindlustusMM1203:18:12
44RüütelmaaAndrusKVLOGKMM40903:39:45
73RämmannAndrusMM50504:02:40
91LõhmusAnneNN45304:34:16
14VaherAnnikaJK SARMANN40103:12:35
13PollCrisHaka Plast OÜ / Estonian Ultarunners TeamMM903:10:03
70MuuliEerikTartu ÜlikoolMMN204:00:26
24VullaElaKjk ViKeNN203:23:27
71SõmerEneliNN404:00:26
60LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401403:51:30
75VeeroosErkiMM3104:03:12
23EhasaluErkkiMM1403:22:24
12EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40303:09:14
48HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:41:46
81PellenenEvelinNN504:07:42
35SaaverHeikiMM1603:35:02
16TiikojaHeikiMM1103:15:21
25TikvaIndrekAlbe TeamMM40503:24:56
39JürgensteinIndrekSTAMINAMM45403:36:56
77ErnitsIngritNN45204:03:30
74VeimenIvoMM3004:02:51
4KallasteJaanusSTAMINAMM402:41:43
8SäkkJanarMM702:58:57
79OblikasJanekMarathon100.comMM401804:06:32
51GreenbaumJannoMM401003:43:40
53PihlakJekaterinaNN40403:44:47
32TellingJuhanMM45303:33:28
7SihtJüriVAK-StaierMM50102:58:44
78TõruvereKaarelSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMM3304:03:46
3PiipKaarelTäppsportlasedMM302:41:01
64KarussaarKaidoMM45803:53:38
85unapuu-SeidelbergKailiunapuuNN704:16:05
57TammjärvKalleMM45603:47:41
76LoodKasparMM3204:03:22
33KuuskKlarikaNN40303:33:36
86TulpKristjanMM3404:16:09
2ReinsaluKristoStamina ArcoTransport jooksutiimMM202:36:00
9ValdmaaLauriMM802:59:12
98TeeväliLeiliNN65105:21:22
90SuursaarlleNN50104:29:56
29SuursaarloMM50203:31:30
68BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN40503:57:30
84SuurMaichlNN604:15:56
93AlaotsMaieNN45404:39:42
47TukkMaikSK METSASõBRADMM2303:41:02
80KuusMailaNN40604:07:14
17MustonenMarekMM40403:16:47
26SiimumäeMargoEstonian Ultrarunners TeamMM45103:25:02
59SeppMargusJärvakandi WELLODMM45703:51:30
67RoopärgMarikaTRISMILENN45103:56:17
20TibarMarionMarshNN103:18:11
65HeremMartinJärvakandi WELLODMM401603:53:52
6SagajaMartinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM602:54:25
27RaavelMarttiJärvakandi WELLODMM40603:26:38
41AtonenMeelisVAK Staier/ TavidMM45503:39:04
45KoskaruMeelisMM2103:40:12
40GillMihkelMMN103:37:21
61MetsOlavG4S SKMM2703:51:47
83RõukOlleMM401904:12:03
42BušinPeepPSRMM1903:39:13
19KirpuPeeterTäppsportlasedMM60103:18:00
18RooksPilleNN40203:16:47
43KuusklaPriitSK AASPEREMM2003:39:21
55TreimutRaigoMM401203:44:58
15HeideRaikoSaunapunktMM1003:14:20
52KaegasRaivoTapa GümnaasiumMM401103:44:11
1AllaRaivoSparta/ElujooksMM102:33:47
34KösterRaulMyFitness ViruMM40703:34:57
38KrassReimoMM1803:35:53
97PärnReinMM70105:21:22
88UusitaloReinoMM65104:19:49
72CorcoranRodneyMM401704:01:16
11RuulRünnoEstonian Ultrarunners Team / Neon Runners TeamMM40203:07:03
28PihlakSanderMM1503:29:58
30BorisovSergeyMM50303:32:14
87PaiSirleSpartaNN804:17:23
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM402105:05:23
66SarematTarmoJCI RakvereMM2903:55:51
10ReitsnikTarmoSTAMINA SKMM40103:00:52
94KõpperTarviEesti AGA SpordiklubiMM402004:40:23
36SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM1703:35:13
37KappTarvoKükamõtsa PKMM40803:35:33
22HangTaunoMM1303:19:48
46ToompuuTaunoMM2203:40:15
50HainsooTauriMM2503:43:36
54PajuTeetVäike-Maarja RSKMM2603:44:57
95SäälikTiinaNN45504:41:37
62KaskTõnnoHaka PlastMM2803:53:28
69LorviUrmasMM45903:59:48
63LuugVeikoSK METSASõBRADMM401503:53:28
5SulevVeikoLäänemaa KJKMM502:46:47
92KadastikVeronikaNN904:36:46
89KaldamViiaNN40704:25:57
58VarblaneVilluTapa GümnaasiumMM401303:49:43

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.