Maraton 42,195 km

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
24VullaElaKjk ViKeNN203:23:27
74VeimenIvoMM3004:02:51
75VeeroosErkiMM3104:03:12
58VarblaneVilluTapa GümnaasiumMM401303:49:43
9ValdmaaLauriMM802:59:12
14VaherAnnikaJK SARMANN40103:12:35
88UusitaloReinoMM65104:19:49
85unapuu-SeidelbergKailiunapuuNN704:16:05
86TulpKristjanMM3404:16:09
47TukkMaikSK METSASõBRADMM2303:41:02
55TreimutRaigoMM401203:44:58
78TõruvereKaarelSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMM3304:03:46
46ToompuuTaunoMM2203:40:15
25TikvaIndrekAlbe TeamMM40503:24:56
16TiikojaHeikiMM1103:15:21
20TibarMarionMarshNN103:18:11
32TellingJuhanMM45303:33:28
98TeeväliLeiliNN65105:21:22
57TammjärvKalleMM45603:47:41
29SuursaarloMM50203:31:30
90SuursaarlleNN50104:29:56
84SuurMaichlNN604:15:56
5SulevVeikoLäänemaa KJKMM502:46:47
71SõmerEneliNN404:00:26
26SiimumäeMargoEstonian Ultrarunners TeamMM45103:25:02
36SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM1703:35:13
7SihtJüriVAK-StaierMM50102:58:44
59SeppMargusJärvakandi WELLODMM45703:51:30
66SarematTarmoJCI RakvereMM2903:55:51
8SäkkJanarMM702:58:57
6SagajaMartinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM602:54:25
35SaaverHeikiMM1603:35:02
95SäälikTiinaNN45504:41:37
44RüütelmaaAndrusKVLOGKMM40903:39:45
11RuulRünnoEstonian Ultrarunners Team / Neon Runners TeamMM40203:07:03
83RõukOlleMM401904:12:03
67RoopärgMarikaTRISMILENN45103:56:17
18RooksPilleNN40203:16:47
10ReitsnikTarmoSTAMINA SKMM40103:00:52
2ReinsaluKristoStamina ArcoTransport jooksutiimMM202:36:00
73RämmannAndrusMM50504:02:40
27RaavelMarttiJärvakandi WELLODMM40603:26:38
56PritsikAleksanderMM50403:46:16
13PollCrisHaka Plast OÜ / Estonian Ultarunners TeamMM903:10:03
3PiipKaarelTäppsportlasedMM302:41:01
28PihlakSanderMM1503:29:58
53PihlakJekaterinaNN40403:44:47
81PellenenEvelinNN504:07:42
97PärnReinMM70105:21:22
54PajuTeetVäike-Maarja RSKMM2603:44:57
87PaiSirleSpartaNN804:17:23
79OblikasJanekMarathon100.comMM401804:06:32
49NugaAhtiMM2403:42:40
70MuuliEerikTartu ÜlikoolMMN204:00:26
17MustonenMarekMM40403:16:47
61MetsOlavG4S SKMM2703:51:47
63LuugVeikoSK METSASõBRADMM401503:53:28
69LorviUrmasMM45903:59:48
76LoodKasparMM3204:03:22
91LõhmusAnneNN45304:34:16
60LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401403:51:30
43KuusklaPriitSK AASPEREMM2003:39:21
33KuuskKlarikaNN40303:33:36
80KuusMailaNN40604:07:14
38KrassReimoMM1803:35:53
34KösterRaulMyFitness ViruMM40703:34:57
45KoskaruMeelisMM2103:40:12
94KõpperTarviEesti AGA SpordiklubiMM402004:40:23
19KirpuPeeterTäppsportlasedMM60103:18:00
62KaskTõnnoHaka PlastMM2803:53:28
64KarussaarKaidoMM45803:53:38
37KappTarvoKükamõtsa PKMM40803:35:33
4KallasteJaanusSTAMINAMM402:41:43
89KaldamViiaNN40704:25:57
52KaegasRaivoTapa GümnaasiumMM401103:44:11
92KadastikVeronikaNN904:36:46
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM402105:05:23
39JürgensteinIndrekSTAMINAMM45403:36:56
65HeremMartinJärvakandi WELLODMM401603:53:52
21HellermaAndresLiina Klubi :) / PZU KindlustusMM1203:18:12
15HeideRaikoSaunapunktMM1003:14:20
48HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:41:46
22HangTaunoMM1303:19:48
50HainsooTauriMM2503:43:36
51GreenbaumJannoMM401003:43:40
40GillMihkelMMN103:37:21
12EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40303:09:14
77ErnitsIngritNN45204:03:30
23EhasaluErkkiMM1403:22:24
72CorcoranRodneyMM401704:01:16
42BušinPeepPSRMM1903:39:13
30BorisovSergeyMM50303:32:14
68BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN40503:57:30
41AtonenMeelisVAK Staier/ TavidMM45503:39:04
31AngelstokAivarMM45203:33:13
82AllmäeAigoMMN304:11:04
1AllaRaivoSparta/ElujooksMM102:33:47
93AlaotsMaieNN45404:39:42

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.