Maraton

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1KlavinsUldisVSK NOSKRIENMMN102:44:34
2HannusSanderMM102:44:58
4SeppLeivoekstreem.eeMM40102:53:48
5JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM45102:57:56
6ArdelVeikoSK "Beavers"MM50103:05:34
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
11VaherAnnikaJK SARMANN40103:11:44
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39
26KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:31:34
74TammMaaliNNN104:16:23
76TuurloPüssiMM70104:18:27
86unapuuUnoMM60104:36:01
88BogdanovaLiubovsilviiaNN55104:40:46
104PärnReinMM75105:25:17
105TeeväliLeiliEKVANN65105:25:17
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04
3SulevVeikoMM202:45:48
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35
9TootsAleksanderMM45203:10:33
18TreierJanaNN203:18:38
20KaasikKennetMMN203:21:49
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
30PiltSiiriTüASK FitnessklubiNN45203:35:07
85LiivlleNN40204:35:14
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
89SuursaarlleNN50204:40:55
103PihlajaniemiTarjaSmileritNN55205:23:58
8TiikojaHeikiMM303:10:31
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
42FinglingAironMMN303:50:08
43SuursaarloMM50303:50:09
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
90ReinulaKattriNN40304:44:33
92AlaotsMaieNN50304:50:31
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
13LepikSanderMM403:13:17
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
21MeierErgoMM40403:25:58
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
80AleksejevaMarinNN404:27:57
16TreierTarvoMM503:17:46
24AngelstokAivarMM45503:28:45
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
78LorviUrmasMM50504:23:13
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
17PihlakLauriMM603:17:56
27HangTaunoMM40603:31:42
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
97PersitskiHelleNN45604:53:02
99KüngValdurAS Tallinna VesiMM50605:05:44
19KrassReimoMM703:19:16
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
34KaegasMargusMM45703:43:12
100PangAnnikaNN45705:08:11
22GillMihkelMM803:26:29
33KalausHargoMM40803:42:52
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
101PõderMaiaNN45805:16:23
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
35KõivRistoMM1003:44:46
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
65HuikAareMM451004:03:07
36UuringRaulMM1103:45:10
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
66LoginovAndreiMM451104:04:52
37ReimannMagnusMM1203:46:28
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
38NugaAhtiMM1303:47:07
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20
44KalekinKristjanMM1503:50:42
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
68GillPaulMM401604:09:46
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
83SiemannAlarTüriTriMM401704:30:17
48SaaverHeikiMM1803:54:10
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
52TulpKristjanTreeningpartnerMM1903:54:55
53VeeroosErkiTreeningpartnerMM2003:55:04
60KaskTõnnoMM2104:00:16
61LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM2204:00:51
62LaagerRainMM2304:01:17
63LäätsMartinMM2404:01:41
64KängseppRaidoMM2504:02:28
69HaldreHenriMM2604:10:18
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
75HoogandKatriMM2904:17:27
77PeetermannHardoMM3004:18:42

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.