Maraton

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2HannusSanderMM102:44:58
3SulevVeikoMM202:45:48
8TiikojaHeikiMM303:10:31
9TootsAleksanderMM45203:10:33
13LepikSanderMM403:13:17
16TreierTarvoMM503:17:46
17PihlakLauriMM603:17:56
18TreierJanaNN203:18:38
19KrassReimoMM703:19:16
20KaasikKennetMMN203:21:49
21MeierErgoMM40403:25:58
22GillMihkelMM803:26:29
24AngelstokAivarMM45503:28:45
27HangTaunoMM40603:31:42
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
33KalausHargoMM40803:42:52
34KaegasMargusMM45703:43:12
35KõivRistoMM1003:44:46
36UuringRaulMM1103:45:10
37ReimannMagnusMM1203:46:28
38NugaAhtiMM1303:47:07
42FinglingAironMMN303:50:08
43SuursaarloMM50303:50:09
44KalekinKristjanMM1503:50:42
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
48SaaverHeikiMM1803:54:10
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
60KaskTõnnoMM2104:00:16
62LaagerRainMM2304:01:17
63LäätsMartinMM2404:01:41
64KängseppRaidoMM2504:02:28
65HuikAareMM451004:03:07
66LoginovAndreiMM451104:04:52
68GillPaulMM401604:09:46
69HaldreHenriMM2604:10:18
74TammMaaliNNN104:16:23
75HoogandKatriMM2904:17:27
77PeetermannHardoMM3004:18:42
78LorviUrmasMM50504:23:13
80AleksejevaMarinNN404:27:57
81PärnaKristjanMM3204:28:18
84VeimenIvoMM3304:33:10
85LiivlleNN40204:35:14
86unapuuUnoMM60104:36:01
89SuursaarlleNN50204:40:55
90ReinulaKattriNN40304:44:33
92AlaotsMaieNN50304:50:31
94NormakKalevMM3404:52:01
97PersitskiHelleNN45604:53:02
100PangAnnikaNN45705:08:11
101PõderMaiaNN45805:16:23
104PärnReinMM75105:25:17
98ToomlaRagnar21cc TriatloniklubiMM3604:57:22
99KüngValdurAS Tallinna VesiMM50605:05:44
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39
61LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM2204:00:51
4SeppLeivoekstreem.eeMM40102:53:48
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
105TeeväliLeiliEKVANN65105:25:17
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
11VaherAnnikaJK SARMANN40103:11:44
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
76TuurloPüssiMM70104:18:27
95MuinasteRaimoRADEMARMM3504:52:39
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
88BogdanovaLiubovsilviiaNN55104:40:46
6ArdelVeikoSK "Beavers"MM50103:05:34
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
103PihlajaniemiTarjaSmileritNN55205:23:58
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
5JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM45102:57:56
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
79SeppRagnarTondiraba SKMM3104:26:14
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.