Maraton

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
65HuikAareMM451004:03:07
38NugaAhtiMM1303:47:07
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20
42FinglingAironMMN303:50:08
24AngelstokAivarMM45503:28:45
83SiemannAlarTüriTriMM401704:30:17
9TootsAleksanderMM45203:10:33
5JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM45102:57:56
66LoginovAndreiMM451104:04:52
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
11VaherAnnikaJK SARMANN40103:11:44
100PangAnnikaNN45705:08:11
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
21MeierErgoMM40403:25:58
53VeeroosErkiTreeningpartnerMM2003:55:04
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
77PeetermannHardoMM3004:18:42
33KalausHargoMM40803:42:52
8TiikojaHeikiMM303:10:31
48SaaverHeikiMM1803:54:10
97PersitskiHelleNN45604:53:02
69HaldreHenriMM2604:10:18
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
84VeimenIvoMM3304:33:10
18TreierJanaNN203:18:38
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
94NormakKalevMM3404:52:01
75HoogandKatriMM2904:17:27
90ReinulaKattriNN40304:44:33
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
20KaasikKennetMMN203:21:49
26KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:31:34
44KalekinKristjanMM1503:50:42
52TulpKristjanTreeningpartnerMM1903:54:55
81PärnaKristjanMM3204:28:18
17PihlakLauriMM603:17:56
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
105TeeväliLeiliEKVANN65105:25:17
4SeppLeivoekstreem.eeMM40102:53:48
88BogdanovaLiubovsilviiaNN55104:40:46
85LiivlleNN40204:35:14
89SuursaarlleNN50204:40:55
43SuursaarloMM50303:50:09
76TuurloPüssiMM70104:18:27
74TammMaaliNNN104:16:23
37ReimannMagnusMM1203:46:28
101PõderMaiaNN45805:16:23
92AlaotsMaieNN50304:50:31
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
34KaegasMargusMM45703:43:12
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
80AleksejevaMarinNN404:27:57
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
63LäätsMartinMM2404:01:41
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
22GillMihkelMM803:26:29
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
68GillPaulMM401604:09:46
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
79SeppRagnarTondiraba SKMM3104:26:14
98ToomlaRagnar21cc TriatloniklubiMM3604:57:22
64KängseppRaidoMM2504:02:28
95MuinasteRaimoRADEMARMM3504:52:39
62LaagerRainMM2304:01:17
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
36UuringRaulMM1103:45:10
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
19KrassReimoMM703:19:16
104PärnReinMM75105:25:17
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04
35KõivRistoMM1003:44:46
2HannusSanderMM102:44:58
13LepikSanderMM403:13:17
30PiltSiiriTüASK FitnessklubiNN45203:35:07
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
103PihlajaniemiTarjaSmileritNN55205:23:58
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
16TreierTarvoMM503:17:46
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39
27HangTaunoMM40603:31:42
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
60KaskTõnnoMM2104:00:16
1KlavinsUldisVSK NOSKRIENMMN102:44:34

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.