Maraton

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
92AlaotsMaieNN50304:50:31
80AleksejevaMarinNN404:27:57
24AngelstokAivarMM45503:28:45
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
6ArdelVeikoSK "Beavers"MM50103:05:34
88BogdanovaLiubovsilviiaNN55104:40:46
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35
42FinglingAironMMN303:50:08
22GillMihkelMM803:26:29
68GillPaulMM401604:09:46
69HaldreHenriMM2604:10:18
27HangTaunoMM40603:31:42
2HannusSanderMM102:44:58
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
75HoogandKatriMM2904:17:27
65HuikAareMM451004:03:07
5JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM45102:57:56
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
20KaasikKennetMMN203:21:49
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
34KaegasMargusMM45703:43:12
33KalausHargoMM40803:42:52
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
44KalekinKristjanMM1503:50:42
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
64KängseppRaidoMM2504:02:28
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
60KaskTõnnoMM2104:00:16
1KlavinsUldisVSK NOSKRIENMMN102:44:34
35KõivRistoMM1003:44:46
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
19KrassReimoMM703:19:16
99KüngValdurAS Tallinna VesiMM50605:05:44
26KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:31:34
62LaagerRainMM2304:01:17
61LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM2204:00:51
63LäätsMartinMM2404:01:41
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
13LepikSanderMM403:13:17
85LiivlleNN40204:35:14
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
66LoginovAndreiMM451104:04:52
78LorviUrmasMM50504:23:13
21MeierErgoMM40403:25:58
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
95MuinasteRaimoRADEMARMM3504:52:39
94NormakKalevMM3404:52:01
38NugaAhtiMM1303:47:07
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
100PangAnnikaNN45705:08:11
104PärnReinMM75105:25:17
81PärnaKristjanMM3204:28:18
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
77PeetermannHardoMM3004:18:42
97PersitskiHelleNN45604:53:02
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
103PihlajaniemiTarjaSmileritNN55205:23:58
17PihlakLauriMM603:17:56
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
30PiltSiiriTüASK FitnessklubiNN45203:35:07
101PõderMaiaNN45805:16:23
37ReimannMagnusMM1203:46:28
90ReinulaKattriNN40304:44:33
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
48SaaverHeikiMM1803:54:10
4SeppLeivoekstreem.eeMM40102:53:48
79SeppRagnarTondiraba SKMM3104:26:14
83SiemannAlarTüriTriMM401704:30:17
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
3SulevVeikoMM202:45:48
43SuursaarloMM50303:50:09
89SuursaarlleNN50204:40:55
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
74TammMaaliNNN104:16:23
105TeeväliLeiliEKVANN65105:25:17
8TiikojaHeikiMM303:10:31
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
98ToomlaRagnar21cc TriatloniklubiMM3604:57:22
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
9TootsAleksanderMM45203:10:33
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04
16TreierTarvoMM503:17:46
18TreierJanaNN203:18:38
52TulpKristjanTreeningpartnerMM1903:54:55
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.