Maraton

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
2HannusSanderMM102:44:58
3SulevVeikoMM202:45:48
8TiikojaHeikiMM303:10:31
13LepikSanderMM403:13:17
16TreierTarvoMM503:17:46
17PihlakLauriMM603:17:56
19KrassReimoMM703:19:16
22GillMihkelMM803:26:29
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
35KõivRistoMM1003:44:46
36UuringRaulMM1103:45:10
37ReimannMagnusMM1203:46:28
38NugaAhtiMM1303:47:07
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
44KalekinKristjanMM1503:50:42
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
48SaaverHeikiMM1803:54:10
52TulpKristjanTreeningpartnerMM1903:54:55
53VeeroosErkiTreeningpartnerMM2003:55:04
60KaskTõnnoMM2104:00:16
61LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM2204:00:51
62LaagerRainMM2304:01:17
63LäätsMartinMM2404:01:41
64KängseppRaidoMM2504:02:28
69HaldreHenriMM2604:10:18
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
75HoogandKatriMM2904:17:27
77PeetermannHardoMM3004:18:42
79SeppRagnarTondiraba SKMM3104:26:14
81PärnaKristjanMM3204:28:18
84VeimenIvoMM3304:33:10
94NormakKalevMM3404:52:01
95MuinasteRaimoRADEMARMM3504:52:39
98ToomlaRagnar21cc TriatloniklubiMM3604:57:22
4SeppLeivoekstreem.eeMM40102:53:48
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
21MeierErgoMM40403:25:58
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
27HangTaunoMM40603:31:42
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
33KalausHargoMM40803:42:52
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
68GillPaulMM401604:09:46
83SiemannAlarTüriTriMM401704:30:17
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
5JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM45102:57:56
9TootsAleksanderMM45203:10:33
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
24AngelstokAivarMM45503:28:45
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
34KaegasMargusMM45703:43:12
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
65HuikAareMM451004:03:07
66LoginovAndreiMM451104:04:52
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20
6ArdelVeikoSK "Beavers"MM50103:05:34
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
43SuursaarloMM50303:50:09
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
78LorviUrmasMM50504:23:13
99KüngValdurAS Tallinna VesiMM50605:05:44
86unapuuUnoMM60104:36:01
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04
76TuurloPüssiMM70104:18:27
104PärnReinMM75105:25:17
1KlavinsUldisVSK NOSKRIENMMN102:44:34
20KaasikKennetMMN203:21:49
42FinglingAironMMN303:50:08
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
18TreierJanaNN203:18:38
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
80AleksejevaMarinNN404:27:57
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
11VaherAnnikaJK SARMANN40103:11:44
85LiivlleNN40204:35:14
90ReinulaKattriNN40304:44:33
26KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:31:34
30PiltSiiriTüASK FitnessklubiNN45203:35:07
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
97PersitskiHelleNN45604:53:02
100PangAnnikaNN45705:08:11
101PõderMaiaNN45805:16:23
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.