Maraton

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
106TrausReinTraus-RAK OUMM65105:31:04
105TeeväliLeiliEKVANN65105:25:17
104PärnReinMM75105:25:17
103PihlajaniemiTarjaSmileritNN55205:23:58
102PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60305:23:58
101PõderMaiaNN45805:16:23
100PangAnnikaNN45705:08:11
99KüngValdurAS Tallinna VesiMM50605:05:44
98ToomlaRagnar21cc TriatloniklubiMM3604:57:22
97PersitskiHelleNN45604:53:02
96KadaiTanelSK METSASõBRADMM401804:52:56
95MuinasteRaimoRADEMARMM3504:52:39
94NormakKalevMM3404:52:01
93SäälikTiinaProrunnerNN45504:51:40
92AlaotsMaieNN50304:50:31
91TuppAin-IvarHaanja100MM451404:47:20
90ReinulaKattriNN40304:44:33
89SuursaarlleNN50204:40:55
88BogdanovaLiubovsilviiaNN55104:40:46
87DudichIgorsilviiaMM60204:36:43
86unapuuUnoMM60104:36:01
85LiivlleNN40204:35:14
84VeimenIvoMM3304:33:10
83SiemannAlarTüriTriMM401704:30:17
82PaiSirleSpartaNN504:28:59
81PärnaKristjanMM3204:28:18
80AleksejevaMarinNN404:27:57
79SeppRagnarTondiraba SKMM3104:26:14
78LorviUrmasMM50504:23:13
77PeetermannHardoMM3004:18:42
76TuurloPüssiMM70104:18:27
75HoogandKatriMM2904:17:27
74TammMaaliNNN104:16:23
73TintsJoelMispoMM50404:15:25
72JürgensteinIndrekSTAMINAMM451304:15:25
71AntalainenLauriCoreGrowMM2804:13:26
70MetsOlavG4S SKMM2704:13:05
69HaldreHenriMM2604:10:18
68GillPaulMM401604:09:46
67LattikKalevRõuge KuldmunaMM451204:05:14
66LoginovAndreiMM451104:04:52
65HuikAareMM451004:03:07
64KängseppRaidoMM2504:02:28
63LäätsMartinMM2404:01:41
62LaagerRainMM2304:01:17
61LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM2204:00:51
60KaskTõnnoMM2104:00:16
59OblikasJanekMarathon100.comMM401504:00:06
58PihlakJekaterinaNN45403:59:27
57KappTarvoKükametsa PritsuklubiMM45903:57:17
56HasegawaHiroyukiMM401403:57:08
55LillemägiErkiJärvakandi WELLODMM401303:55:53
54HärmEveRaineri JooksuklubiNN303:55:34
53VeeroosErkiTreeningpartnerMM2003:55:04
52TulpKristjanTreeningpartnerMM1903:54:55
51RüütelmaaAndrusProrunnerMM401203:54:44
50AaslaidKaidoMM45803:54:43
49KösterRaulMyFitness ViruMM401103:54:16
48SaaverHeikiMM1803:54:10
47KaldasTarmoTNT EestiMM1703:53:16
46RoopärgMarikaTäppsportlasedNN45303:52:35
45ToompuuTaunoMM1603:52:24
44KalekinKristjanMM1503:50:42
43SuursaarloMM50303:50:09
42FinglingAironMMN303:50:08
41TiislärKaupoFB jooksmineMM1403:48:53
40TaalArlesFB jooksmineMM401003:48:53
39HeremMartinJärvakandi WELLODMM40903:48:06
38NugaAhtiMM1303:47:07
37ReimannMagnusMM1203:46:28
36UuringRaulMM1103:45:10
35KõivRistoMM1003:44:46
34KaegasMargusMM45703:43:12
33KalausHargoMM40803:42:52
32KaegasRaivoPK KGSMM45603:41:01
31PartsRaunoFB jooksmineMM40703:38:17
30PiltSiiriTüASK FitnessklubiNN45203:35:07
29SiimumäeMargoMM50203:35:07
28KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM903:35:07
27HangTaunoMM40603:31:42
26KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45103:31:34
25SiimTarvoBaltosportMM40503:30:45
24AngelstokAivarMM45503:28:45
23SviridovaTatianaDinamo SPbNN50103:26:39
22GillMihkelMM803:26:29
21MeierErgoMM40403:25:58
20KaasikKennetMMN203:21:49
19KrassReimoMM703:19:16
18TreierJanaNN203:18:38
17PihlakLauriMM603:17:56
16TreierTarvoMM503:17:46
15HendriksonPeeterEkstreemparkMM45403:15:46
14KallasPriitFB jooksmineMM40303:13:39
13LepikSanderMM403:13:17
12LehtlaReigoSAKU MARATONMM45303:12:40
11VaherAnnikaJK SARMANN40103:11:44
10BoikovMariEstonian Ultrarunners TeamNN103:11:03
9TootsAleksanderMM45203:10:33
8TiikojaHeikiMM303:10:31
7EtverkErkkiSK METSASõBRADMM40203:09:35

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.