Tulemused 15,4 KM 2015

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
196SiimarReeli-MartaSae hostelNTB101:32:26
1KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM100:53:36
3VeilbergAgoKjk ViKeMM50100:56:02
5JaksonAhtoSK ProrunnerMM40100:58:51
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM45100:59:42
8KukkKaisaTREENINGPARTNER/DIADORANN101:00:19
13TomsonTauriRSKsPORTKUNDAMPA101:02:56
16ErvinAlarMMN101:04:00
19JesinSanderKjk ViKeMPB101:05:42
22NagelGeorg-HaraldSK AASPEREMMJ101:06:11
27BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ101:06:53
283ReimannErikaNN60102:00:07
29MuruMerikeNN45101:07:12
30NurkKristiinaSpartaNN40101:07:13
286PruunsMariaDesign Studio TEAMNTA102:05:02
33ToomToomasMM55101:07:58
295AlverHelinaHermesNN70102:16:48
53KeskülaKertiNNN101:11:29
55BernatGalinaSTAMINA SKNN55101:12:14
61BaranovAleksandrJK «Start»MM60101:13:25
139MarjapuuEsterNN50101:22:38
161LilleLiisHARJU KEK RSKNN65101:26:13
204KullAetNN50201:33:13
234EriksonPille RiinNTB201:38:41
246VainoEviEKVANN65201:41:36
2ReinartHardoMM200:54:15
11VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN201:01:49
15KeskkülaKarolMM40201:03:43
18NagelKarl-GustavSK AASPEREMMN201:04:58
25TuubelPriitMM45201:06:36
291MillerMaritNTA202:13:52
36KangurToivoMM50201:08:11
37KuboKittyMaria jooksuklubiNN40201:08:21
49PoolenAndreasMPB201:11:01
52JärveMarinaNN45201:11:26
64KivisildTiitMM60201:14:04
67SiimarPaula-BritSae hostelNNJ201:14:51
76LaanmetsJüriMM55201:15:36
99ValterJärviNN55201:18:41
112VooglaHenriMMJ201:19:32
174KriisaNeleNNN201:28:23
229UutsaluLiisaNNN301:38:08
240MünterIraKILTSI TööJõURESERVIDNN50301:39:51
241TarbeReelikaNTB301:40:23
4VahterKaitSpartaMM300:58:01
14SuunDaanaNN301:03:21
20TinnoMargusMM40301:05:44
23RiksRandoSK AASPEREMMN301:06:20
28PärnassaluToomasTäppsportlasedMM45301:07:11
288HüürMaarisNN55302:07:54
47KoklaMadisMM50301:10:32
56VolensMaretSpartaNN40301:12:28
71LettKalleMM60301:15:29
79TruveElizabethTreeningpartnerNNJ301:15:45
80LahiHansMM55301:15:49
93HudilainenEerikSK MITÅ MPB301:17:46
94MändlaMareNN45301:17:59
209KoklaHanna MariaNNJ401:33:32
249KurvitsMartaNNN401:41:52
259MiksonMartPaide LinnavolikoguMM60401:46:18
7RehelemStevenTreeningpartnerMM401:00:18
17TibarMarionMarshNN401:04:12
24LillmetsllarMM40401:06:35
285KasesaluAnneliNN50402:03:00
35ReinapAivarTäppsportlasedMM45401:08:09
294KruusimägiAnuNN55402:15:23
63PetersonTriinNN40401:13:56
74LuhtTiitMM50401:15:33
86PaulusHugoMM55401:16:49
87KivisildAndresMMN401:16:50
103VeimerAnnikaFB jooksmineNN45401:18:57
124RüütelRasmusMPB401:21:02
205PaabstelJuhanMM55501:33:15
224KalleNaaritsMPB501:36:39
230TimmAndreMMN501:38:09
261RistissaarReinMM60501:47:25
9lemRistoMuhu valdMM501:01:13
26LepikKaiaTäppsportlasedNN501:06:42
31KaskVilluSK AASPEREMM40501:07:18
38IgnatenkoIgorMM45501:08:29
299LaurAnitaModern walkingNN55502:24:15
302MaisväliMailaSA Tü KliinikumNN50502:50:59
83KahurKristiinaHC Management ConsultingNN40501:16:22
156MummKadriSpartaNN45501:25:38
171BorisovSergeyMM50501:28:00
239MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM55601:39:51
244LauriRaivoMM50601:40:50
10MererandRaitMM601:01:19
277PõlmKristoferHermesMPB601:56:14
32PappelJaanusMM40601:07:44
41TikvaIndrekAlbe TeamMM45601:09:20
301LaurEduardModern walkingMM60602:24:17
46PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:10:16
96PuuseppAndraTäppsportlasedNN40601:18:11
160SabolotniPilleNN45601:25:57
12KohoTanelMM701:01:54
279KruusimägiAivoMM55701:56:34
40PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40701:09:04
42KaldmaUrmasMM45701:10:00
66LasnKristiNN701:14:48

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.