Tulemused 15,4 KM 2015

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
97RussakAdeNN1401:18:16
204KullAetNN50201:33:13
3VeilbergAgoKjk ViKeMM50100:56:02
5JaksonAhtoSK ProrunnerMM40100:58:51
262RääbisAinMM451601:48:05
248Ansen-KureAireNN7101:41:46
35ReinapAivarTäppsportlasedMM45401:08:09
108KruupAivarMM3201:19:16
279KruusimägiAivoMM55701:56:34
16ErvinAlarMMN101:04:00
73KasemaaAlariKirjastus CumLaudeMM45901:15:30
61BaranovAleksandrJK «Start»MM60101:13:25
142UmnovAnatoliMM4401:23:06
59HermsaluAndoMM1701:13:13
96PuuseppAndraTäppsportlasedNN40601:18:11
230TimmAndreMMN501:38:09
49PoolenAndreasMPB201:11:01
87KivisildAndresMMN401:16:50
179LaanemägiAndresMM5701:30:25
114KarmaAndriMM3501:19:45
78EiserAndrusMM2501:15:43
299LaurAnitaModern walkingNN55502:24:15
292MillerAnn-LeenaNN9402:14:15
46PalmAnne-LySK JooksupartnerNN601:10:16
285KasesaluAnneliNN50402:03:00
231KivimägiAnniRakvere HaiglaNN6401:38:26
183LeigerAnniNN4001:30:50
103VeimerAnnikaFB jooksmineNN45401:18:57
141KannAntsMM401901:22:54
294KruusimägiAnuNN55402:15:23
101PõderAnuNN1501:18:49
84PaavelArgoMM2701:16:23
48SoosaluArminKiiliMM1301:10:41
155KarjaArtjomMM5001:25:21
77AsiAstridNN901:15:39
27BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ101:06:53
199MöllitsAtsMM6101:32:39
100ToomingasAveFB jooksmineNN40801:18:47
239MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM55601:39:51
14SuunDaanaNN301:03:21
245KungusDagnyTallinna ülikoolNN7001:41:11
218MikkDaisyNN5901:34:58
60ZakhodyaevDmitryMotus SKMM1801:13:22
301LaurEduardModern walkingMM60602:24:17
93HudilainenEerikSK MITÅ MPB301:17:46
273NikolaiElisNN8401:52:25
79TruveElizabethTreeningpartnerNNJ301:15:45
182RüütelEloSpartaNN3901:30:47
300SaakErgiMTÜ Modern WalkingMM451802:24:17
39JoasaareErikMM1001:08:50
283ReimannErikaNN60102:00:07
118VarbolaErkiMM401301:20:13
186PaluojaErkkiMM5901:31:12
139MarjapuuEsterNN50101:22:38
297SirelEve-LiiNN9602:20:24
246VainoEviEKVANN65201:41:36
166KrainikovFjodorMM5201:26:56
55BernatGalinaSTAMINA SKNN55101:12:14
22NagelGeorg-HaraldSK AASPEREMMJ101:06:11
105VaheGerlyFB jooksmineNN1701:19:13
281NaruskiGerttuSA Tü KliinikumNN9002:00:02
193PihlakasGreteNN4401:32:04
113ZirkGunnarMM401201:19:34
209KoklaHanna MariaNNJ401:33:32
80LahiHansMM55301:15:49
2ReinartHardoMM200:54:15
82VolkeHarryTamrexMM2601:16:19
146MereHele-RiinNN2701:24:01
203AartHelenNN5101:33:05
117KaskHelenNN2001:20:00
213EerikHeliNN401401:34:06
295AlverHelinaHermesNN70102:16:48
112VooglaHenriMMJ201:19:32
131SvenHinnMM451201:21:21
86PaulusHugoMM55401:16:49
38IgnatenkoIgorMM45501:08:29
255LuupIlmarMM402601:43:43
157MüllaImreMM5101:25:44
188KolloImreMM402201:31:25
219TibarIndrekMM6301:36:07
225KaasikIndrekMM402301:37:09
41TikvaIndrekAlbe TeamMM45601:09:20
54SaarIndrekMM1601:12:11
62GutmannIndrekVabakutselineMM1901:13:55
176LäätsIngmarVabakutselineMM5601:28:50
167SelisteInnaNN45701:27:09
240MünterIraKILTSI TööJõURESERVIDNN50301:39:51
165RihkrandIrenaNN3301:26:56
50SärakIvoMM1401:11:11
135LoigoIvoTreeningpartnerMM4301:22:03
233KüttJaakMM402501:38:32
250KuppJaanaRunacademy IFNN7201:42:18
270TruveJaanikaNN401801:50:53
206KoortJaanusMM6201:33:18
1KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM100:53:36
32PappelJaanusMM40601:07:44
260JohansonJanMM6801:47:00
163PajuJaneNN401001:26:45
70VeldemannJannoMM2201:15:26
99ValterJärviNN55201:18:41

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.