Tulemused 15,4 KM 2015

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
190KaasikmäeKarl-ErikMM6001:31:46
199MöllitsAtsMM6101:32:39
206KoortJaanusMM6201:33:18
219TibarIndrekMM6301:36:07
228MeeritsMihkelMM6401:37:15
238SillutaMargusMM6501:39:33
247KureKaimoMM6601:41:46
251SammelselgKadriMM6701:43:00
1KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM100:53:36
2ReinartHardoMM200:54:15
4VahterKaitSpartaMM300:58:01
260JohansonJanMM6801:47:00
7RehelemStevenTreeningpartnerMM401:00:18
9lemRistoMuhu valdMM501:01:13
10MererandRaitMM601:01:19
267MälkRaulMM6901:49:03
12KohoTanelMM701:01:54
21PartsPriitMM801:06:06
34KokkKristjanSwedbankMM901:08:08
293MillerMartinMM7002:14:16
39JoasaareErikMM1001:08:50
44TuttMarkoTreeningpartnerMM1101:10:09
45MetsRandelMM1201:10:15
48SoosaluArminKiiliMM1301:10:41
50SärakIvoMM1401:11:11
51OjalillRaimondFB jooksmineMM1501:11:22
54SaarIndrekMM1601:12:11
59HermsaluAndoMM1701:13:13
60ZakhodyaevDmitryMotus SKMM1801:13:22
62GutmannIndrekVabakutselineMM1901:13:55
65LaignaMarkoMM2001:14:39
68PajoRagnarMM2101:15:08
70VeldemannJannoMM2201:15:26
72MoorMadisPäästeametMM2301:15:29
75LundverMardoMM2401:15:36
78EiserAndrusMM2501:15:43
82VolkeHarryTamrexMM2601:16:19
84PaavelArgoMM2701:16:23
89OttensonKäigoMM2801:16:54
92KaljuRaimoMM2901:17:23
95VolkeRaulTamrexMM3001:18:04
106SaksMattiasFB jooksmineMM3101:19:13
108KruupAivarMM3201:19:16
109TammikTaavetMM3301:19:16
110SuluRaulRIKMM3401:19:26
114KarmaAndriMM3501:19:45
120KaruUrmoRiigi Kinnisvara ASMM3601:20:30
122TammTambetTamrexMM3701:20:43
125NõmmikMartinMM3801:21:02
126MändLauriMM3901:21:04
128MoorReimoEMTA SKMM4001:21:07
129SursuVaimarMM4101:21:08
130MooritsViljarMM4201:21:11
135LoigoIvoTreeningpartnerMM4301:22:03
142UmnovAnatoliMM4401:23:06
144NapaTarmoMM4501:23:43
145TasaTõnisMM4601:23:43
147HaugSigneMM4701:24:20
148KallikormRobertMM4801:24:21
154TammeSilverMM4901:25:12
155KarjaArtjomMM5001:25:21
157MüllaImreMM5101:25:44
166KrainikovFjodorMM5201:26:56
168PiirTauriElering Gaas ASMM5301:27:29
172PikaroRaitMM5401:28:10
175RaamMärtRakvere SKMM5501:28:36
176LäätsIngmarVabakutselineMM5601:28:50
179LaanemägiAndresMM5701:30:25
185VeskiPiretMM5801:31:10
186PaluojaErkkiMM5901:31:12
225KaasikIndrekMM402301:37:09
226NaaritsMarkoMM402401:37:09
233KüttJaakMM402501:38:32
255LuupIlmarMM402601:43:43
5JaksonAhtoSK ProrunnerMM40100:58:51
15KeskkülaKarolMM40201:03:43
20TinnoMargusMM40301:05:44
24LillmetsllarMM40401:06:35
31KaskVilluSK AASPEREMM40501:07:18
32PappelJaanusMM40601:07:44
290OmelRaulMM402702:11:40
40PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40701:09:04
43MaidlaMargusMM40801:10:05
57VahemaaOlevKristiMM40901:12:51
85TaluKristjanVõsu ParmMM401001:16:48
104LiiraUlvarFB jooksmineMM401101:19:11
113ZirkGunnarMM401201:19:34
118VarbolaErkiMM401301:20:13
127MändlaRaulTäppsportlasedMM401401:21:07
132VeeleidTanelMM401501:21:40
137MaideMarekMM401601:22:30
138MeltsTeedoMM401701:22:30
140PosatetskiSergeiMM401801:22:48
141KannAntsMM401901:22:54
151LippTaimoMM402001:24:51
162MägiMarkoMM402101:26:36
188KolloImreMM402201:31:25
201AinloSulevMM451501:32:53
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM45100:59:42
262RääbisAinMM451601:48:05

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.